پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20158 17 مرداد 1395 ساعت [ 23:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : این قهرمانی متعلق به فن خال و بازیکنان ذخیره هم هست

سرمربی منچستریونایتد قهرمانی این تیم در جام خیریه را به بازیکنان سکونشین و لوئیز فن خال تقدیم کرد. سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل لسترسیتی در جام خیریه انگلیس درباره پیوستن پل پوگبا به منچستریونایتد که امروز رسما اعلام شد به زودی در تست پزشکی این […]

سرمربی منچستریونایتد قهرمانی این تیم در جام خیریه را به بازیکنان سکونشین و لوئیز فن خال تقدیم کرد.

سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل لسترسیتی در جام خیریه انگلیس درباره پیوستن پل پوگبا به منچستریونایتد که امروز رسما اعلام شد به زودی در تست پزشکی این باشگاه شرکت خواهد کرد به شبکه BT Sport گفت:

داشتن چنین بازیکن خوبی واقعا شگفت انگیز است. سرانجام توانستیم پوگبا را به خدمت بگیریم. او به یک تیم پیروز آمده است. تیمی که در دو بازی رسمی آخرش پیروز شده و دو جام کسب کرده است. او باید برای ورود به ترکیب اصلی تیم تلاش زیادی کند.

عکس های پوگبا را در این چند روز مشغول بسکتبال بازی کردن، دویدن و کارهای دیگر دیدم پس باید از نظر بدنی آماده باشد. روز سه شنبه منتظر او هستم.

مورینیو همچنین درباره پیروزی تیمش مقابل لسترسیتی گفت:

لستر در نیمه دوم فشار زیادی وارد کرد و باید گفت این پیروزی را به آسانی بدست نیاوردیم. نمایش فوق العاده ای نداشتیم. می خواهم این پیروزی را به بازیکنانی که در ترکیب ۱۸ نفره تیم قرار نداشتند و همچنین لوئیز فن خال که به خاطر قهرمانی تیم او در جام حذفی در این بازی حضور داشتیم تقدیم کنم.

زمانی که بازی را بهتر کنترل کنیم و هجومی تر باشیم، زلاتان خطرناک تر خواهد شد. او به همبازیانش نیاز دارد. این مسئله ای است که من باید به مرور زمان تغییر دهم چون فلسفه تیم حفظ توپ بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت