پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20162 18 مرداد 1395 ساعت [ 8:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنامه ورزشکاران ایرانی در روز سوم المپیک ریو

 در روز سوم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو فقط دو ورزشکار از ایران به میدان خواهند رفت. سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، سومین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی پیگیری خواهد شد که ورزشکاران کشورمان در دو رشته با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت. براساس برنامه از ساعت ۱۶:۳۰ روز دوشنبه به وقت […]

 در روز سوم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو فقط دو ورزشکار از ایران به میدان خواهند رفت.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، سومین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی پیگیری خواهد شد که ورزشکاران کشورمان در دو رشته با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

براساس برنامه از ساعت ۱۶:۳۰ روز دوشنبه به وقت کشورمان، پوریا نوروزیان در رشته تیراندازی و ماده تفنگ بادی ۱۰ متر مردان باید در کنار دیگر تیراندازان المپیکی به رقابت بپردازد. او در مرحله مقدماتی با ۵۱ تیرانداز مسابقه خواهد داد و در صورت صعود به فینال باید از ساعت ۱۹:۳۰ به میدان برود.

همچنین از ساعت ۱۷:۳۰ مهسا جاور در مرحله شانس مجدد مسابقات روئینگ به آب خواهد زد. جاور قرار بود رقابت خود را دیروز برگزار کند، اما این رقابت به‌دلیل شرایط نامناسب آب و هوا و مواج بودن دریاچه، به روز دوشنبه موکول شد.

جاور در گروه دوم مرحله مقدماتی با حریفانی از آمریکا، اندونزی، لیتوانی، دانمارک و آرژانتین هم‌گروه بود و در پایان با رکورد ۸:۳۹،۲۸ دقیقه در جایگاه چهارم گروهش قرار گرفت. این ورزشکار در مرحله شانس مجدد با ورزشکارانی از ترینیداد و توباگو، الجزایر، پرو و باهاماس هم‌گروه است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت