پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20177 18 مرداد 1395 ساعت [ 18:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر خوب :مشکل بازیکنان سرباز برای همراهی تیم ملی حل شد

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مشکل بازیکنان سرباز برای همراهی تیم ملی حل شد و نیروهای مسلح موافقت خود را در این خصوص اعلام کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج با اعلام این خبر که مشکل ملی‌پوشان سرباز برای همراهی تیم ملی با مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح برطرف شد، به […]

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مشکل بازیکنان سرباز برای همراهی تیم ملی حل شد و نیروهای مسلح موافقت خود را در این خصوص اعلام کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج با اعلام این خبر که مشکل ملی‌پوشان سرباز برای همراهی تیم ملی با مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح برطرف شد، به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: پیرو پیگیری‌ها و جلساتی که برگزار شد و محور آن استفاده از قابلیت‌های کشور برای تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران بود، خوشبختانه با مساعدت‌های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیروهای مسلح این اتفاق افتاد و تیم ملی می‌تواند از بازیکنان مدنظر خود استفاده کند.

وی افزود: جا دارد از مساعدت‌های سردار موسی کمالی، رئیس اداره نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار محمدجوادزاده کمند، معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و سردار مهرعلی باران‌چشمه، رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح تشکر و قدردانی کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تأکید کرد: البته تخلفات انجام گرفته در بحث سربازی جای رسیدگی دارد و به جای خود محفوظ خواهد بود، اما ضمن تشکر از همه این عزیزان که حُسن نظر و نگاهی ویژه و ملی به تیم ملی فوتبال کشورمان داشته‌اند از این پس این بازیکنان می‌توانند تیم ملی را همراهی کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت