پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20179 18 مرداد 1395 ساعت [ 18:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخاری: فرصتی خوبی پیش آمد تا با منصوریان صحبت کنم

سرپرست باشگاه استقلال در محل تمرین با منصوریان صحبت کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا افتخاری در حاشیه تمرین امروز استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم در تمرین هستم و فرصت شد صحبتی با منصریان کرده و برنا‌مه‌های کادرفنی را برای ادامه کار بگیریم. وی ادامه داد: به دنبال این هستیم تا […]

سرپرست باشگاه استقلال در محل تمرین با منصوریان صحبت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا افتخاری در حاشیه تمرین امروز استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم در تمرین هستم و فرصت شد صحبتی با منصریان کرده و برنا‌مه‌های کادرفنی را برای ادامه کار بگیریم.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم تا با کمک هیئت مدیره و کادر فنی شرایط استقلال را بهبود ببخشیم.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به این خبر که فکر می‌کند چرا تیمش در 3 بازی ابتدایی نتوانسته نتیجه بگیرد گفت: نتایجی که کسب کرده‌ایم قابل جبران است چرا که زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده ما در آینده شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد. تردیدی ندارم که در آینده نزدیک استقلال اوج گرفته و نتایج خوبی خواهد گرفت و قرار نیست در این وضعیت بماند.

افتخاری همچنین درباره این که گفته می‌شود او به اشتباه اعلام کرده استقلال به دنبال این است تا چهارمین ستاره‌ هم در روی پیراهنش درج شود، خاطر نشان کرد: اگر من این حرف را نمی‌زدم دوستان چیزی نبود که بخواهم آن را تحلیل کنم. به هر حال باید صفحه‌هاتشان با این چیزها پر شود. من یک اشتباه لپی کردم و این اشتباهات پیش می‌آید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت