پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20182 18 مرداد 1395 ساعت [ 18:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابراهیموویچ: از این هم بهتر می‌شوم

ستاره سوئدی خط حمله منچستریونایتد به هواداران این تیم وعده داد که در ادامه فصل بازی‌های بهتر از او خواهند دید. سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ شب گذشته (یکشنبه) اولین گل رسمی‌اش را در بازی برابر لسترسیتی در جام خیریه انگلیس به ثمر رساند تا مسبب قهرمانی تیمش این جام شود […]

ستاره سوئدی خط حمله منچستریونایتد به هواداران این تیم وعده داد که در ادامه فصل بازی‌های بهتر از او خواهند دید.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ شب گذشته (یکشنبه) اولین گل رسمی‌اش را در بازی برابر لسترسیتی در جام خیریه انگلیس به ثمر رساند تا مسبب قهرمانی تیمش این جام شود و اولین جامش را با شیاطین سرخ ببرد.

ایبرای 34 ساله که در دقیقه 82 گل برتری من‌یونایتد را زد، به شبکه تلویزیونی باشگاه گفت: بازی در منچستریونایتد حس خوبی دارد و همین است که برایم اهمیت دارد. اثرگذاری بازی فردی من بر عملکرد تیم از این هم بیشتر خواهد. ما تازه در ابتدای راه هستیم و من دارم روی بالا بردن آمادگی فیزیکی‌ام و تطبیق دادن خودم با شیوه بازی تیم کار می‌کنم. هنوز آنطور که باید با هم‌تیمی‌هایم آشنا نشده‌ام. زمانی که همه چیز جا افتاد، وضعیت بهتر از این هم می‌شود. آن موقع ما می‌توانیم بازی خودمان را انجام دهیم و از آن لذت ببریم.

ابراهیموویچ افزود: چیزهای خوب دارند در کنار هم از راه می‌رسند. ما در ابتدای راه هستیم و تازه پروسه شناخت یکدیگر را آغاز کرده‌ایم به خصوص خود من. به هر حال ما در تیمی جدید هستیم اما یک جام بردیم و امیدوارم که چیزهای بیشتری ببریم.

ابراهیموویچ و یارانش یکشنبه هفته آینده در اولین بازی‌شان در فصل جدید لیگ برتر انگلیس به مصاف بورنموث می‌روند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت