پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20184 18 مرداد 1395 ساعت [ 18:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیست رئال برای بازی فردا شب سوپرجام اروپا برابر سویا،بیل هم خط خورد

سفیدپوشان مادریدی بدون پنج بازیکن اصلی خود راهی نروژ شدند تا با سویا در دیدار سوپرجام اروپا روبه‌رو شوند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال‌مادرید، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا فردا شب (سه‌شنبه) در دیدار سوپرجام اروپا در ورزشگاه لرکندال واقع در شهر تروندیم نروژ به مصاف سویا، قهرمان لیگ اروپا می‌رود. باشگاه […]

سفیدپوشان مادریدی بدون پنج بازیکن اصلی خود راهی نروژ شدند تا با سویا در دیدار سوپرجام اروپا روبه‌رو شوند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال‌مادرید، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا فردا شب (سه‌شنبه) در دیدار سوپرجام اروپا در ورزشگاه لرکندال واقع در شهر تروندیم نروژ به مصاف سویا، قهرمان لیگ اروپا می‌رود. باشگاه رئال‌مادرید هم امروز (دوشنبه) اسامی 20 بازیکنش را برای این دیدار اعلام کرد که  همانطور که پیش‌بینی می‌شد کریستیانو رونالدو، گرث بیل، تونی کروس و په‌په، کهکشانی‌ها را در این سفر همراهی نمی‌کنند.

همچنین کیلور ناواس، دروازه‌بان رئال به دلیل اینکه هنوز ریکاوری خود را به پایان نبرده به این بازی نمی‌رسد و کیکو کاسیا درواز‌ه‌بان اول کهکشانی‌ها در این دیدار خواهد بود. نام لوکا زیدان، پسر 18 ساله زیدان هم در ترکیب 20 نفره رئال به عنوان یکی از سه درواز‌بان کهکشانی‌ها دیده می‌شود.

کریم بنزما هم که گفته می‌شد ممکن است نتواند به موقع ریکاوری خود را برای این بازی به اتمام برساند، نامش در بین مهاجمان این تیم دیده می‌شود.

لیست 20 نفره رئال‌مادرید برای تقابل با سویا به شرح زیر است:

دروازه‌بانان: کاسیا، یانس و لوکا زیدان

مدافعان: کارواخال، راموس، واران، ناچو، دانیلو و مارسلو

هافبک‌ها: خامس، کاسمیرو، کواچیچ، مودریچ، ایسکو، آسنسیو و مارکوس یورنته

مهاجمان: بنزما، لوکاس واسکز، موراتا و مایانو

بازیکنان و اعضای کادر فنی رئال‌مادرید بعدازظهر امروز مادرید را به مقصد نروژ ترک کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت