خانه / خبرهای فوتبال خارجی / راموس: با وجود غایبان بسیار، مقابل سویا خواهیم ایستاد

راموس: با وجود غایبان بسیار، مقابل سویا خواهیم ایستاد

سرخیو راموس، کاپیتان تیم رئال مادرید به همراه زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال سوپرکاپ اروپا مقابل سویا شرکت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی نود، فردا از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم رئال مادرید و سویا در تروندهایم نروژ به مصاف هم خواهند رفت. راموس، که در مقابل تیم سابق خود به میدان خواهد رفت، در مورد مسائل زیر با خبرنگاران گفتگو کرد:

نظرات در مورد بازی:

بازی مقابل سویا همیشه ویژه است. این جدال میان دو باشگاه دوران حرفه ای من است و هرگز تغییر نخواهد کرد. من باید از رئال مادرید دفاع کنم و هر کار ممکنی که بتوانم انجام می دهم تا جام را با خود به پایتخت بازگردانیم. من به دنبال منافع خود خواهم بود، و علیرغم تمام احساساتی که نسبت به باشگاه سابقم دارم، فردا منفعت من، پیروزی رئال مادرید خواهد بود.

دومین فینالی که بازوبند کاپیتانی را می بندید:

این پاداش تمام سخت کوشی هایی است که فصل گذشته داشتیم. حس خوبی است، و یک هیجان واقعی است. سعی خواهم کرد تا چیز هایی که در گذشته به دست آورده ام را فراموش کنم، و می خواهم عنوان جدیدی را به هواداران تقدیم کنم.

اهداف:

اهداف شخصی و تیمی دست به دست هم داده اند. می خواهم بهترین سطح فردی خود را نشان دهم؛ و از لحاظ تیمی هم مادریدیستا بودن به این معنی است که موظف به جنگیدن برای فتح تمام عناوین ممکن هستیم. در فوتبال هیچوقت نمی دانید که چه اتفاقی رخ خواهد داد و فقط امیدوارم که در فصل جدید دچار مصدومیت نشوم.

پنج غایب اصلی در ترکیب رئال مادرید:

فینال ها هیچوقت زود از راه نمی رسند. هیمشه باید آماده باشید. در طول پیش فصل فوق العاده عمل کرده ایم و از ترکیبی که در اختیار داریم، راضی هستیم. با وجود بازیکنانی که محصول آکادمی باشگاه هستند و دیگر بازیکنان جوان، مقابل سویا خواهیم ایستاد و برای این مسابقه کاملاً آماده هستیم.

خسه:

هیچوقت گرفتن چنین تصمیماتی برای بازیکنان آسان نیست. من علاقه بسیار خاصی به او دارم، و همیشه سعی کرده ام که بهترین توصیه ها را به او بکنم و برای او آینده ای بزرگ آرزو می کنم. او همیشه سعی کرد که سطح خود را نشان دهد و ما به تمام کار هایی که او انجام داد، افتخار می کنیم. این فقط شرایط فوتبال است و آنجا نیز برای او یکسان خواهد بود. مایه تأسف است که او ما را ترک می کند اما بازیکنانی هستند که فرصت بازی چندانی به دست نمی آورند. فوتبال می تواند پیچ و خم های زیادی داشته باشد که هرگز نمی توانید تصور کنید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *