سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / زیدان: رئال مادرید مدعی نیست

زیدان: رئال مادرید مدعی نیست

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال با سویا در سوپرکاپ اروپا شرکت کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، زیدان در مورد مسائل زیر صحبت کرد:

بنزما:

او با وجود اینکه در بازی های اخیر به میدان نرفته، خوب است. هیچگونه ریسکی نخواهیم کرد اما مهمترین مسئله این است که او اینجا کنار سایر بازیکنان حضور دارد و سخت کار می کند.

بدون BBC:

این من را نگران نمی کند، آنها در مقاطع پایانی یورو ۲۰۱۶ بازی کردند و بعد از فصلی پر فشار به استراحت نیاز دارند. مسلماً داشتن ترکیبی کامل فوق العاده خواهد بود اما ترجیح می دهم که بیل و کروس برنامه آماده سازی خاص خود را در مادرید سپری کرده و ادامه دهند. خوشحالم که اینجا هستم و فصل جدید به زودی آغاز خواهد شد.

مأموریت دشوار با وجود غایبان بسیار:

رئال مادرید مدعی نیست چون هر دو تیم می خواهند پیروز شوند. دغدغه من آمادگی تیم برای این مسابقه است و فکر می کنم آماده هستیم.

پوگبا:

هیچ نظری ندارم. او بازیکن منچستر یونایتد است، همین. برای او بهترین ها را آرزو می کنم.

پیش فصل تیم در ایالات متحده چطور بود؟

خیلی خوب. ما زمان کافی برای آماده سازی داشتیم. کانادا عالی بود و اوضاع در بازی های دوستانه خوب پیش رفت. خیلی راحت بودیم و همه چیز بی نقص بود.

اودگارد:

او اینجا با ماست. او بخشی از ترکیب تیم در پیش فصل بود و من از نحوه عملکرد او راضی هستم. شاید بعداً تصمیمی بگیریم اما تا ۳۱ آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. دوست دارم ببینم که او بازی می کند اما رقابت در رئال مادرید بالاست. این توصیه من به اوست.

قیمت پوگبا و عدم وجود خرید های تابستانی در رئال مادرید:

وضعیت بازار در حال حاضر همینطور است. ما بازیکنان زیادی داریم و من نمی دانم چطور قرار است همه بازی کنند، و این مشکل من است. هر بازیکنی که بماند فصل آینده نقشی کلیدی خواهد داشت اما با توجه به زمان باقی مانده از نقل و انتقالات، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

موراتا:

دوران حضور وی در یوونتوس برای پیشرفتش عالی بود و او خیلی رشد کرده است. او سخت کار می کند و برای فصل سخت تر که پیش رو است، آماده می شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *