پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20195 19 مرداد 1395 ساعت [ 0:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادینیو : در دربی تبریز گل می زنم

مهاجم تیم تراکتورسازی گفت:فکر کنم دیروز راحت می توانستم هت تریک کنم. ولی این اتفاق رخ نداد. سایت تیفوسی لوسیانو ادینیو درگفت و گو با کاپ، درباره پیروزی روز گذشته تیمش مقابل پیکان، شادی گلش، فرصت هایی که در این بازی از دست داد و دربی پیش روی تبریز صحبت کرد. متن کامل این گفت و گو […]

مهاجم تیم تراکتورسازی گفت:فکر کنم دیروز راحت می توانستم هت تریک کنم. ولی این اتفاق رخ نداد.

سایت تیفوسی لوسیانو ادینیو درگفت و گو با کاپ، درباره پیروزی روز گذشته تیمش مقابل پیکان، شادی گلش، فرصت هایی که در این بازی از دست داد و دربی پیش روی تبریز صحبت کرد. متن کامل این گفت و گو در ادامه می آید.

پیکان ضعیف نبود

ما روز گذشته با تیم خیلی خوبی بازی داشتیم. پیکان بعد از گل اول خیلی سریع آن را جواب داد و توانست به ما گل بزند. این نشان می دهد که پیکان تیم ضعیفی نبود. ولی در نقطه مقابل ما خیلی خوب کار کردیم و توانستیم از فرصت هایمان به نحو احسن استفاده کنیم.

باید هفت گل می زدیم

متاسفانه خیلی از فرصت هایمان در این دیدار از دست رفت. هم دروازه بان پیکان خوب کار می کرد و هم خود ما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم. فکر می کنم غیر از سه گلی که زدیم باید چهار گل دیگر هم به ثمر می رساندیم تا با هفت گل برنده شویم. البته فوتبال همین است و همین که سه امتیاز را به دست آوردیم.

نباید عجله می کردم

متاسفانه یکی از فرصت های خوبم در این بازی لحظه ای بود که دروازه بان را دریبل زدم و در ادامه با عجله توپ را به سمت دروازه شوت کردم. اگر کمی دقت می کردم می توانستم گل بزنم. غیر از آن هم دو فرصت دیگر داشتم که آنها هم گل نشد. فکر کنم دیروز راحت می توانستم هت تریک کنم. ولی این اتفاق رخ نداد.

من برگشتم

برای شادی گلم مثل همیشه برنامه داشتم و پیام آذربایجان من برگشتم را زیر لباسم به هواداران تراکتور نشان دادم تا به آنها بگویم که من برگشتم. دوست دارم با هر گلی که به ثمر می رسانم یک شادی گل جدید داشته باشم تا دوبار طرفداران تراکتور را خوشحال کنم. هم با یک گل و هم با یک جمله که آنها را خوشحال می کند.

ما دیگر خارجی نیستیم

من و کرار در جمع بازیکنان تراکتور دیگر خارجی به حساب نمی آییم. این درست که ما ایرانی نیستیم اما مردم تبریز و هم تیمی هایمان طوری با ما رفتار می کنند که ما احساس می کنیم دیگر خارجی نیستیم و خودمان را هم یکی از اعضای تبریزی تیم می دانیم. این باعث خوشحالی ماست و کمک می کند راحت تر در فضای تیم حضور داشته باشیم.

عاشق دربی هستم

در این مدت منتظر دربی تبریز بودم تا با ماشین سازی دیدار داشته باشیم. فکر می کنم بازی خیلی خوبی از آب دربیاید. ماشین سازی از تیم های خوب و قدیمی تبریز است که درباره اش زیاد شنیدم. مربی جوانی هم دارد و فکر می کنم آنها هم با همه توان در این بازی به میدان خواهند رفت. خود من هم عاشق این قبیل بازی ها هستم.

باز هم گل می زنم

قطعا گلزنی در این چنین بازیهایی جذابیت بیشتری برای من دارد. همه تلاشم را می کنم تا در دربی باز هم گل بزنم. قطعا دوست دارم گلم با برد تراکتور همراه باشد. ما دیروز یک بازی سراسر هجومی را به نمایش گذاشتیم و قطعا در دربی هم با همین سیستم بازی خواهیم کرد.

قلعه نویی عاشق حمله است

خوشحالم که در تیمی بازی می کنم که مربی اش طرفدار بازی هجومی است. او از دفاع کردن صرف بیزار است و تاکید دارد که دائم توپ روی دروازه حریف بریزیم. قلعه نویی عاشق گل زدن و حمله است. او به خوبی ذائقه طرفداران تراکتورسازی را می داند و فکر می کنم با ابزاری که در تیمش دور هم جمع کرده یک تیم هجومی تشکیل داده و طبق خواسته هواداران تراکتور هر بازی با کلی موقعیت گل آنها را خوشحال می کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت