پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20211 19 مرداد 1395 ساعت [ 23:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پوگبا: از بازگشت به خانه هیجان زده‌ام

گرانترین بازیکن تاریخ از بازگشت به تیم سابقش هیجان زده است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا پس از بازگشت به منچستریونایتد و امضای قراردادی ۵ ساله با این باشگاه مصاحبه ای اختصاصی با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد انجام داد که بخش نخست آن منتشر شده است. پل، به منچستریونایتد خوش آمدی. احساست در […]

گرانترین بازیکن تاریخ از بازگشت به تیم سابقش هیجان زده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا پس از بازگشت به منچستریونایتد و امضای قراردادی ۵ ساله با این باشگاه مصاحبه ای اختصاصی با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد انجام داد که بخش نخست آن منتشر شده است.

پل، به منچستریونایتد خوش آمدی. احساست در این لحظات را چگونه توصیف می کنی؟

کلمات مناسبی برای توصیف احساسم وجود ندارند. زمانی که وارد کرینگتون (مجموعه تمرینی منچستریونایتد) شدم، احساس کردم به خانه خودم بازگشتم. انگار فقط برای تعطیلات رفته بودم و حالا به خانه بازگشتم. خیلی خوشحالم و در همین مدت زمان کوتاه چهره های آشنای زیادی در باشگاه دیدم. احساس خیلی خوبی دارم.

چرا تصمیم به بازگشت گرفتی؟ چه چیزی باعث شد به منچستر بازگردی؟

فکر می کنم این سرنوشت است. زمانی که تصمیم گرفتم از منچستر جدا شوم مادرم به من گفت یک روز به این باشگاه بازمی گردم. بازگشت به جایی که در آن رشد کردم و فوتبالم را آغار کردم چالش بزرگی برای من است. من کاری که اینجا آغاز کردم را تمام نکردم پس برای تکمیل کار نیمه تمام خودم بازگشتم. مادرم همیشه می گوید حق با او است و این بار هم درست گفت.

گرانترین بازیکن تاریخ بودن چه احساسی دارد؟

من فقط به اتفاقات درون زمین فکر می کنم. می خواهم به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شوم. می خواهم جام های زیادی فتح کنم و به دستاوردهای بزرگی برسم. برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان دنیا و همچنین بردن جام ها به منچستریونایتد آمدم چون می دانم این باشگاه باید جام ببرد.

این باشگاه برای بردن جام های بزرگ ساخته شده است. تنها روی این مسائل تمرکز می کنم. آماده ام که کارم را شروع کنم و موفق شوم.

با توجه به اینکه ابتدا در بازی های یورو شرکت کردی و به فینال رسیدی و بعد اخبار مربوط به تغییر تیم شروع شد، باید تابستان دیوانه کننده ای را پشت سر گذاشته باشی.

بله همینطور است. شکست در فینال غم انگیز بود اما الان خوشحالم. پس از یک اتفاق بد یک اتفاق خوب رخ داد و برای همین خوشحال هستم. به خانه بازگشتم و این واقعا دیوانه کننده است. واقعا نمی توانم این موضوع را توضیح دهم. خیلی خوشحالم. یونایتد همیشه در قلبم جای داشته است. برای شروع کارم بیش از این نمی توانم صبر کنم.

نسبت به دوره نخست حضورت در منچستریونایتد چه تغییری کردی؟ درباره خودت و سبک بازی که داری چه چیزهایی یاد گرفتی؟

الان تجربه بیشتری دارم. جام های زیادی در یوونتوس بردم. مثل زمان حضورم در یونایتد با بازیکنان بزرگی در یوونتوس بازی کردم. برای بازی به تیم دیگری رفتم و حالا به عنوان یک شخص بالغ بازگشتم. با تجربه بیشتری بازگشتم و فکر کنم همین بزرگترین تغییر است.

ستاره جدید منچستریونایتد اعتقاد دارد تحت هدایت ژوزه مورینیو به بازیکن بهتری تبدیل خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا پس از بازگشت به منچستریونایتد و امضای قراردادی ۵ ساله با این باشگاه مصاحبه ای اختصاصی با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد انجام داد که بخش دوم آن منتشر شده است.

در یونایتد با مربی بسیار موفقی که شخصیت بزرگی دارد کار خواهی کرد، مورینیو چقدر در تصمیمت برای پیوستن به یونایتد تاثیر داشت؟

من با خیلی از بازیکنانی که زیر نظر او در رئال بازی کردند از جمله موراتا و واران صحبت کردم. همه آن ها گفتند او مربی ایده آلی برای من است. او کاری می کند که پیشرفت زیادی کنم و خیلی بیشتر در زمین تلاش کنم. چند باری با مورینیو صحبت کردم و او انرژی و احساس خوبی به من داد. مطمئنم می تواند مرا به بازیکن و انسان بهتری تبدیل کند.

در شش یا هفت سال گذشته تجربیات زیادی کسب کردی اما هنوز بازیکن جوانی محسوب می شوی، احساس می کنی به چه دستاوردهایی در دوران فوتبالت خواهی رسید؟

اول از همه می خواهم برای اولین بار با یونایتد قهرمان انگلیس شوم چون در دوره اول حضورم در این تیم قهرمان لیگ نشدم. البته که دوست دارم قهرمان لیگ قهرمانان شوم و یکی از رویاهای من تصاحب توپ طلا است. امیدوارم یک روز این اتفاق رخ دهد اما فعلا به دنبال فتح لیگ برتر هستم.

با همبازیانت در تیم جوانان منچستریونایتد از جمله جسی لینگارد در تماس بودی؟

ما همیشه با هم در تماس بودیم. به تازگی با لینگارد صحبت کردم. واقعا برای لینگارد خوشحالم و به او افتخار می کنم. با سم جانستون و ویل کین هم در تماس بودم. با اکثر بازیکنان آن تیم در تماس بودم و برای همه آن ها خوشحالم.

هواداران از حضور تو در باشگاه خوشحال هستند، پیامی برای آن ها داری؟

من برگشتم و نمی توانم برای خوشحال کردن آن ها صبر کنم. می خواهم به آن ها نشان دهم هنوز همان پل پوگبا هستم. برای تفریح به اینجا نیامدم بلکه برای خوشحال کردن آن ها اینجا هستم. احساس می کنم می توانیم قهرمان لیگ شویم و برای همین بازگشتم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت