پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20241 20 مرداد 1395 ساعت [ 12:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راموس : از اینکه لحظات منحصربه فرد ثبت می کنم خوشحالم

سرخیو راموس بار دیگر در فینالی دیگر نقشی تعیین کننده ایفا کرد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، هنگامی که همه چیز از دست رفته به نظر می رسید، وی از ارسال لوکاس نهایت استفاده را کرد و در دقیقه ‘۳+۹۰ گل تساوی را به ثمر رساند و بازی را به وقت […]

سرخیو راموس بار دیگر در فینالی دیگر نقشی تعیین کننده ایفا کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، هنگامی که همه چیز از دست رفته به نظر می رسید، وی از ارسال لوکاس نهایت استفاده را کرد و در دقیقه ‘۳+۹۰ گل تساوی را به ثمر رساند و بازی را به وقت های اضافه برد. کاپیتان رئال مادرید، درست مثل فینال لیگ قهرمانان اروپا، به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد؛ وی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

این باور نکردنی است. تا زمانی که بازی به پایان نرسیده باید به جنگیدن ادامه دهید، چون جنگیدن تا آخرین لحظه پاداش هایی به دنبال دارد و ارسال لوکاس، لذت گلزنی را به دنبال داشت. فراتر از همه آنها، ما باید به تلاش و نبرد تیمی اشاره کنیم. این تیم، علی رغم غایبان، بلند شد و شروع فصل با عنوان قهرمانی همیشه فوق العاده است.

وی در تجزیه و تحلیل بازی هم گفت:

بازی دارای مراحل مختلفی بود. در ابتدا ما بر بازی مسلط بودیم، هرچند بعد از رسیدن به گل اول عقب کشیدیم. در نیمه دوم، آنها بر بازی مسلط شدند، و ما باید به تلاش خود ادامه دهیم تا در بهترین فرم ممکن بازی های لالیگا را آغاز کنیم. مهم این است که تمام توان خود را به کار گیرید. جنگیدن در دی ان ای رئال مادرید است. در این ثانیه و دقیقه، باید بایستید. این چیزی است که از وقتی به اینجا آمده ام، یاد گرفته ام. شخصاً علیرغم خطای پنالتی، خیلی خوشحالم. خوش شانس بودم که بازی را به تساوی کشاندم. با وجود غایبانی که داشتیم، با بازیکنان جوان نشان دادیم که برنده شایسته سوپرکاپ اروپا هستیم.

وی در مورد گلزنی در دقایق ‘۹۳ نیز گفت:

بله، با احترام به هواداران اتلتیکو و سویا، لحظات منحصر به فردی در زندگی وجود دارد و من خوشحالم که بخشی از این لحظات هستم. فردا این صحنه را بهتر به یاد خواهم آورد و از آن لذت خواهم برد چون در آن لحظه همه چیزی خیلی سریع پیش می رود.

و در نهایت راموس راجع به لیگ ها صحبت کرد:

حالا زمان پشیمانی نیست، و ما تازه قهرمان سوپرکاپ اروپا شده ایم. دوست داشتیم که قهرمانی های بیشتری در لیگ به دست آوریم اما حالا زمان لذت بردن از این قهرمانی است. تیم هایی هستند که در لیگ خوب کار می کنند، اما ما آماده رقابت با آنها هستیم. این یک عنوان اروپایی است و رسیدن به اینجا سخت است و باید اهمیتی که شایستگی اش را دارد به آن بدهید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت