خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / برانکو در نشست خبری با صبا : خوشحالم که دو دروازه بان خوب داریم

برانکو در نشست خبری با صبا : خوشحالم که دو دروازه بان خوب داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: خوشحالم که دو دروازه بان خوب داریم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر که بعداز ظهر امروز چهارشنبه در سازمان لیگ برگزار شد، درباره جذب دروازه بان کروات، گفت:  ما یک دروازه بان خوب جذب کردیم که باید رقیب علیرضا بیرانوند باشد. مهم این است که نیمکت قوی داشته باشیم تا در زمان مناسب تعویض مناسب را انجام دهیم. طبیعی است که بیرانوند در حال حاضر انتخاب اول ما است اما باید دید اوضاع به چه صورت پیش می‌رود. از این خوشحالم که دو دروازه بان خوب داریم.

وی درباره اینکه رامین رضاییان را برای پرسپولیس نخواست، گفت: من دیروز در این مورد بیانیه دادم اما وقتی در چنین موقعیتی هستیم مدام می‌نویسند که من کسی را تهدید کردم و شرط و شروط گذاشتم . کار ما حرفه‌ای است و بازیکن حرفه‌ای حق دارد که فکر کند که کجا برایش بهتر است. نورمحمدی، بنگر و سایر بازیکنان هم همین راه را رفتند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: من تیمم را بستم. رامین هم برای ادامه فوتبالش ترکیه را انتخاب کرد. من از تمام بازیکنانم راضی هستم و جایی برای رضاییان نداریم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر زمان بازگشت مهدی طارمی به ترکیب اصلی پرسپولیس، خاطرنشان کرد: طارمی در هر سه بازی برای ما به میدان رفته است. در حال حاضر وحید امیری و علی علیپور را با کیفیت خوب داریم. طارمی دو ماه تمرین نداشت و به مرور زمان آماده می‌شود. البته ما ولادمیر را هم داریم که اگر وی در بازی با فولاد روی موقعیتی که به دست آورد گل می‌زد، همه از کیفیت او تعریف می‌کردند.

برانکو ادامه داد: تیم ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند. بازی برابر این چنین تیم‌هایی آسان نیست اما تمهیداتی می‌اندیشیم که بتوانیم در این موقعیتها هم به موفقیت برسیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه هافبک‌ها و این که مهاجمان این تیم عجول عمل می‌کنند، تصریح کرد: اینها جزئیات است. روشی که ما بازی می‌کنیم اصرار روی بازی تهاجمی و سرعت است. در این روش شاید بازیکن آرامش لازم را نداشته باشد اما فعلا در ابتدای فصل قرار داریم. مشکلات را در طول فصل برطرف می‌کنیم.

خبرنگاری از برانکو پرسید که آیا رامین رضاییان قربانی طارمی شده است که او را جذب نکردید؟ سرمربی پرسپولیس در پاسخ، گفت: من کجا اعلام کردم که این بازیکنان را نمی‌خواهم؛ به جز اینکه شما خبرنگاران چنین چیزهایی نوشتید! این بازیکنان حرفه‌ای هستند و حق دارند راجع به آینده خود تصمیم گیری کنند. طارمی هنگامی که بازگشت ما جای خالی داشتیم و اصلا بحث انتقام مطرح نیست.

برانکو افزود: الان شما جای من باشید چه کسی را بیرون می‌کنید که رامین رضاییان را بیاوریم؟ ما با بازیکنانمان قرارداد بسته ایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *