پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20266 20 مرداد 1395 ساعت [ 21:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طاهری : رضاییان خودش خواست از پرسپولیس برود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با اینکه علی پروین برای حل مسئله رضاییان با من صحبت داشت و حمید استیلی نیز همراه او به باشگاه آمده بود، اما این بازیکن اعلام کرد در پرسپولیس نمی‌‌ماند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی‌اکبر طاهری ضمن بیان این مطلب گفت: […]

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با اینکه علی پروین برای حل مسئله رضاییان با من صحبت داشت و حمید استیلی نیز همراه او به باشگاه آمده بود، اما این بازیکن اعلام کرد در پرسپولیس نمی‌‌ماند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی‌اکبر طاهری ضمن بیان این مطلب گفت: ما به‌دنبال راهکارهای مناسب در ارتباط با رامین رضاییان بودیم. در این ارتباط علی پروین با تمام بزرگی که دارد با خود من در این ارتباط تلفنی صحبت کرد. رضاییان هم امروز به اتفاق حمید استیلی به باشگاه مراجعه کرد و جلسه‌ای داشتیم.

وی ادامه داد: در این جلسه راهکارهای مختلفی که برای حفظ این بازیکن در پرسپولیس وجود داشت مطرح شد که استیلی هم عنوان کرد پیشنهادهای خوبی است، اما رامین رضاییان با وجود اظهارنظر‌های قبلی که داشت اعلام کرد حاضر نیست در پرسپولیس بماند و  به هر قیمتی که شده می‌خواهد از این تیم برود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت