پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20276 20 مرداد 1395 ساعت [ 23:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فوتبال المپیک ریو 2016 : حذف ارژانتین و صعود پرتغال

تیم فوتبال آرژانتین در مرحله گروهی از رقابت های المپیک کنار رفت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های آرژانتین و هندوراس از ساعت ۲۰:۳۰ در دور سوم مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک ریو به مصاف یکدیگر رفتند. آرژانتین که از دو بازی قبلی خود ۳ امتیاز گرفته بود برای صعود از گروه به […]

تیم فوتبال آرژانتین در مرحله گروهی از رقابت های المپیک کنار رفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های آرژانتین و هندوراس از ساعت ۲۰:۳۰ در دور سوم مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک ریو به مصاف یکدیگر رفتند.

آرژانتین که از دو بازی قبلی خود ۳ امتیاز گرفته بود برای صعود از گروه به پیروزی در این بازی نیاز داشت. این بازی که در آن سه ضربه پنالتی زده شد در نهایت با نتیجه ۱-۱ به سود هندوراس به پایان رسید تا این تیم با ۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر به عنوان تیم دوم گروه به یک چهارم نهایی راه یابد. آرژانتین هم با ۴ امتیاز در رده سوم جای گرفت و خیلی زود از رقابت ها کنار رفت.

تیم هندوراس در وقت های تلف شده نیمه نخست صاحب یک ضربه پنالتی شد اما آکوستا نتوانست آن را به گل تبدیل کند. این بار نوبت آرژانتین بود که در دقیقه ۵۵ صاحب یک ضربه پنالتی شود اما آنخل کوریا از باز کردن دروازه حریف باز ماند. در دقیقه ۷۵ تیم هندوراس بار دیگر یک ضربه پنالتی بدست آورد که این بار لوزانو موفق شد آن را به گل تبدیل کند. این پایان کار نبود و آرژانتین در دقیقه ۹۳ توسط ماریانو مارتینز به گل تساوی دست یافت اما در نهایت از کسب پیروزی باز ماند تا از دور رقابت ها حذف شود.

Rio-olympics-2016-football-matches-schedule-Fixtures

تیم فوتبال پرتغال صدرنشین گروه چهارم شد و به مرحله یک چهارم صعود کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های الجزایر و پرتغال از ساعت ۲۰:۳۰ در دور سوم مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم پرتغال که در هر دو بازی نخست خود پیروز شده بود تا صعودش به مرحله یک چهارم قطعی شود به نتیجه تساوی ۱-۱ مقابل الجزایر رضایت داد تا با ۷ امتیاز صدرنشین گروه چهارم شود. الجزایر هم با یک امتیاز در قعر گروه جای گرفت و از رقابت ها کنار رفت.

پاسینسیا در دقیقه ۲۵ تیم پرتغال را پیش انداخت اما بنکابلیا تنها ۵ دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند.

پرتغال در مرحله یک چهارم با تیم دوم گروه سوم بازی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت