پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20293 21 مرداد 1395 ساعت [ 12:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عابدینی: امیدوارم مردم از بردهایم خوشحال شده باشند

شمشیرباز المپیکی ایران گفت: امیدوارم مردم از پیروزی‌هایم المپیک خوشحال شده باشند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، مجتبی عابدینی در پایان رقابت‌هایش در المپیک که با کسب عنوان چهارمی در اسلحه سابر همراه بود، اظهار داشت: من بدشانس نبودم، چون امتیاز دو سه ضربه‌ام را در بازی با آمریکا ندادند. […]

شمشیرباز المپیکی ایران گفت: امیدوارم مردم از پیروزی‌هایم المپیک خوشحال شده باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، مجتبی عابدینی در پایان رقابت‌هایش در المپیک که با کسب عنوان چهارمی در اسلحه سابر همراه بود، اظهار داشت: من بدشانس نبودم، چون امتیاز دو سه ضربه‌ام را در بازی با آمریکا ندادند. در دیدار با حریف کره‌ای هم وقتی راه افتادم، یک امتیازم را ندادند.

وی با عذرخواهی از مردم، افزود: ان‌شاءالله شمشیربازی پیشرفت کند و بچه‌ها بتوانند در المپیک‌های بعدی نتیجه خوب بگیرند. امیدوارم مردم از بردهای من خوشحال شده باشند. همچنین از باخت من ناراحت نباشند، چون تمام تلاشم را انجام دادم.

شمشیرباز المپیکی ایران در واکنش به اینکه فقط یک امتیاز با نقره المپیک فاصله داشت و از المپیک لندن که در بازی نخست حذف شد خیلی فاصله گرفته است، عنوان کرد: دو سال است که ما خیلی خوب شده‌ایم. من همین کیم و خیلی از قهرمانان را شکست داده بودم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت