پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20314 22 مرداد 1395 ساعت [ 17:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: چیزی که در مورد داوری در ذهنم است بگویم ۶ ماه محروم می‌شوم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیمش در نیمه اول دیدار مقابل صبای قم عالی کار کرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ که پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صبای قم در نشست خبری حضور یافته بود، گفت: قبل از هر چیزی از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیمش در نیمه اول دیدار مقابل صبای قم عالی کار کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ که پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صبای قم در نشست خبری حضور یافته بود، گفت: قبل از هر چیزی از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که بازهم تعداد کثیری برای حمایت از ما آمدند و 96 دقیقه به گرمی تشویق‌مان کردند.

وی ادامه داد: هواداران در طول بازی از ما حمایت کردند تا به برتری برسیم. همچنین تبریک زیادی به بازیکنانم می‌گویم که نیمه اول عالی کار کردند، یک فوتبال تماشاگر پسند که تماشاگران را به ورزشگاه می‌کشاند، همه را شاد می‌کند. ما چند فرصت خوب داشتیم که می‌توانستیم در نیمه اول به گل برسانیم و برتری‌مان را اثبات کردیم. وقتی موقعیت را از دست می‌دهید، کمی عصبانیت وارد تیم می‌شود، اما بازهم به بازیکنانم تبریک می‌گویم که توانستند ذهن خود را حفظ کنند و به برتری برسند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما با 10 امتیاز به تعطیلات لیگ می‌رویم و بعد از آن سه بازی سخت خواهیم داشت. بعد از آن بازیکنان دوباره استراحت خواهند کرد و باید استارت خوبی برای ادامه رقابت‌ها بزنند.

برانکو درباره از دست رفتن موقعیت‌های تیمش که فصل گذشته هم انجام می‌شد و طارمی هم باز در این بازی موقعیت از دست داد، گفت: طارمی هنوز آماده نیست و این طبیعی است. ما اوایل فصل هستیم و معمولاً در اواخر بازی خستگی به بازیکنانم غلبه می‌کند و به نظرم باید کم‌کم به هماهنگی و آمادگی برسند، چون این یک پروسه است که باید طی شود. نمی‌دانم که طارمی این بار به اردوی تیم ملی خواهد رفت یا نه، اما باید شرایطش بهتر شود. بازیکنان ما ابتدای بازی انرژی زیادی را می‌گذارند و وقتی خسته‌تر می‌شوند، این مسئله در اواخر بازی روی آنها تأثیر می‌گذارد.

وی در پاسخ به این سؤال که داوری‌ها در هفته‌های گذشته چطور بوده و چرا دو هفته پیاپی مربیان پرسپولیس از روی نیمکت اخراج شده‌اند، اظهار داشت: شما سؤال کنید که آیا کمک‌های من بی‌ادبی کردند یا رفتار ناشایستی داشتند؟ شما باید درباره داوری نظر بدهید یا از کارشناسان بپرسید. من چیزی راجع‌به مسائل داوری نمی‌گویم، چون اگر چیزی که در ذهنم است بگویم، شش ماه محروم خواهم شد!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه این تیم نسبت به چهار بازی ابتدایی فصل گذشته به لحاظ دفاعی آمار بهتری داشته و به جای 10 گل فقط یک گل دریافت کرده است، اما آمار خط حمله سرخپوشان هم تعریف ندارد و آیا این مسئله او را نگران نمی‌کند، گفت: ما می‌دانیم که همه چیز از دفاع شروع می‌شود. از 13 بازیکن دفاعی‌مان در این فصل، فقط انصاری از سال گذشته همراه ماست و همه بازیکنان دفاعی ما جدید هستند. باید به سیدجلال، ماهینی و بقیه بچه‌ها تبریک بگویم که انرژی خوبی گذاشتند تا هرچه زودتر با تیم هماهنگ شوند. ترکیب خوب و مثبت هم در تیم ما زودتر ایجاد خواهد شد و خوب می‌دانیم مسئله مهم این است که بهتر موقیعت خلق می‌کنیم. اگر آرامش و اطمینان بیشتر در تیم ما تقویت شود، همه چیز سر جای خودش قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت