سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / دایی: موقعیت‌های خطرناک زیادی داشتیم

دایی: موقعیت‌های خطرناک زیادی داشتیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: ما در نیمه اول و دوم موقعیت خطرناک زیادی نسبت به استقلال خوزستان داشتیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی دایی در نشست خبری بعد تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود. در این هوای گرم و طاقت‌فرسا هر 2 تیم خوب بازی کردند. به تیمم افتخار می‌کنم. ما در نیمه اول و دوم موقعیت خطرناک زیادی نسبت به استقلال خوزستان داشتیم.

وی گفت: آنان اواخر بازی خطرناک ظاهر شدند ولی بحمدالله توانستیم بازی را مدیریت کنیم و از نحوه بازی بازیکنانم راضی هستم. ما می‌توانستیم توسط عباس بوعذار می‌توانستیم صاحب گل برتری و برنده باشیم شویم. از لحاظ بدنی کمی افت کردیم و از چند نیروی جوان استفاده کردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت افزود: از تعطیلی لیگ راضی هستم چون تیم من بدنسازی نداشته و می‌توانیم از این نظر آماده‌تر شویم. ما حداقل زمان تیم را تحویل گرفتیم و توانستیم هم‌اکنون با رتبه خوبی لیگ را به تعطیلی بسپاریم.

دایی بیان کرد: اگر می‌باختیم از لحاظ روحی و روانی به مشکل بر می‌خوردیم. فکر می‌کنیم امروز ما 3 امتیاز را به استقلال خوزستان هدیه دادیم و شانس با ما یار نبود. باید از این به بعد خوب کار کنیم که بتوانیم 3 امتیاز خارج از خانه را هم کسب کنیم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *