پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20322 22 مرداد 1395 ساعت [ 17:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرکی: مطمئنم با گذشت زمان شرایط‌مان بهتر می‌شود

سرمربی تیم فوتبال سایپا اطمینان دارد که شرایط این تیم به مرور زمان بهتر خواهد شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل پدیده اظهار داشت: این بازی یک بازی خانگی برای ما بود و ما خودمان را برای کسب […]

سرمربی تیم فوتبال سایپا اطمینان دارد که شرایط این تیم به مرور زمان بهتر خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل پدیده اظهار داشت: این بازی یک بازی خانگی برای ما بود و ما خودمان را برای کسب سه امتیاز آن آماده کرده بودیم. شرایط هم برای برد ما فراهم بود، ولی متأسفانه این اتفاق نیفتاد. تیم پدیده هم که یکی از تیم‌های خوب لیگ است و هم‌امتیاز با ماست. به‌نظر من تیم ما در جاهایی اشکال داشت و نتوانستیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم.

وی افزود: حریف در ابتدا به‌دنبال دستیابی به تساوی در این بازی بود و نیم‌نگاهی هم به برد داشت که فکر می‌کنم خود ما بیشتر به این شرایط کمک کردیم تا این اتفاق بیفتد و البته ما با سه بازی گذشته کمی متفاوت‌تر بودیم. در نتیجه نمی‌شود خیلی ایراد گرفت و برخلاف تصور ما امروز روز خوب سایپا نبود. امیدوارم در این تعطیلی یک ماهه بتوانیم از این فرصت خوب استفاده کنیم و نقاط ضعف و قوت‌مان را بررسی کنیم. در نهایت در آینده مقابل حریفانی که همه‌شان مدعی هستند، قرار بگیریم.

فرکی درباره فرصت‌های زیاد از دست رفته تیمش اظهار داشت: ما در این بازی نقاط ضعف و قوتی داشتیم، ولی بحث ما داشتن یک تمام‌کننده نیست. ما در بازی امروز اشتباهاتی داشتیم که به کل تیم برمی‌گردد و منحصر به یک خط یا یک بازیکن نبود. امیدواریم در آینده بتوانیم شرایط را بهتر کنیم. ما باید واقع‌بین باشیم و به همین خاطر انتظار من از تیمم خیلی بالا نیست، به این خاطر که ما حدود دو ماه است کارمان را شروع کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: بررسی‌ بازی‌های دیگر نشان می‌دهد که سایر تیم‌ها اوضاع‌شان از ما بهتر است. رقبای ما شرایط ویژه‌ای از جمله هوادار دارند، اما می‌بینیم که آنها هم بازی‌های خود را واگذار می‌کنند که البته باید بخشی را به این نکته اختصاص دهیم که اکنون شروع لیگ است و خیلی‌ چیزها نامشخص است، به خصوص در بخش‌های فنی و هماهنگی. من مطمئنم با گذشت زمان شرایط‌مان بهتر می‌شود ولی در کل اشکال‌مان به تیم‌مان برمی‌گردد و ناشی از بازیکن خاصی نبود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت