خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / کاظمی‌: مدافعان میانی ما خیلی بد بودند

کاظمی‌: مدافعان میانی ما خیلی بد بودند

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: من از بزرگ‌ترهای تیم گله‌مندم؛ چراکه آنها انتظارات مرا برآورده نکردند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، فرهاد کاظمی پس از تساوی یک بر یک سیاه‌جامگان مقابل فولاد اظهار داشت: ما به دلیل عدم تمرکزمان گل دریافت کردیم و نتوانستیم پیروز مسابقه باشیم. خط دفاعی ما در دیدار امروز خیلی بد کار کرد و انتظار داشتیم عملکرد آنها بهتر باشد.

وی درمورد عملکرد داور یادآور شد: داور نه با کمک‌هایش هماهنگ بود و نه با خودش! البته سوت‌های داور به ضرر ما نشد و نهایتاً ۵-۴ کارت را به بازیکنان فولاد نداد، اما کمک او چندین پرچم را نزد و آفساید نگرفت.

سرمربی سیاه‌جامگان درمورد اینکه آیا خطای پنالتی فولادی‌ها درست بوده یا خیر، تأکید کرد: حتماً‌ بوده که داور خطا گرفته است. ما اعتراضی به آن صحنه نداشتیم.

کاظمی در مورد اینکه وضعیت تیمش در تعطیلات چگونه خواهد بود،‌ یادآور شد: ما در بازی مقابل فولاد از بازی هفته گذشته بهتر شده بودیم، جوانان ما عملکرد خوبی داشتند از بزرگ‌ترهای تیم گله‌مندم آنها باید بازی را درمی‌آوردند، جوان‌ترها از آنچه که انتظار داشتیم بیش‌تر هم ظاهر شدند،‌ اما بزرگ‌ترها عملکرد خوبی نداشتند.

وی درمورد اینکه تعویض بادامکی هم در این راستا بوده، گفت: بادامکی را به خاطر آسیب‌دیدگی بازیکن تعویض کردیم، در آن زمان عقب نبودیم، بلکه از حریف پیش بودیم، بادامکی در این بازی عملکرد خوبی داشت، دفاع وسط ما هماهنگ نبودند و عملکردشان بد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *