پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20360 23 مرداد 1395 ساعت [ 0:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاری سن ژرمن 1 – 0 باستیا ، برد پاریسی ها در اولین بازی فصل جدید لیگ فرانسه

تیم پاریسن ژرمن امشب موفق شد در نخستین هفته از فصل جدید لیگ ۱ فرانسه با نتیجه ۱-۰ در خانه حریف پیروز شده و ۳ امتیاز حساسی را کسب کند. سایت تیفوسی : به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم اونای امری موفق شد با تک گل دقیقه ‘۷۴ لایوین کورزاوا، دفاع چپ خود […]

تیم پاریسن ژرمن امشب موفق شد در نخستین هفته از فصل جدید لیگ ۱ فرانسه با نتیجه ۱-۰ در خانه حریف پیروز شده و ۳ امتیاز حساسی را کسب کند.

سایت تیفوسی : به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم اونای امری موفق شد با تک گل دقیقه ‘۷۴ لایوین کورزاوا، دفاع چپ خود به ۳ امتیاز ارزشمند خارج از خانه دست پیدا کند. ضمن اینکه در این مسابقه خسه رودریگز، خرید جدید پاریسی ها از دقیقه ‘۶۵ به جای بن عرفا وارد میدان شد و خیلی زود روی گل تیم تأثیر گذاشت؛ پاس در عمق دی ماریا، خسه را در زاویه ای تنگ صاحب موقعیت کرد اما ضربه این بازیکن پس از برخورد با دروازه بان، مقابل دروازه خالی به کورزاوا رسید تا این مدافع پیش تاخته به راحتی حساب کار را ۱-۰ کند.

بعد از این گل ماتویدی و وراتی به جای پاستوره و موتا به بازی آمدند تا پاریسن ژرمن به خوبی نتیجه را حفظ کرده و هفته اول لیگ جدید را با پیروزی پشت سر بگذارد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت