پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20383 23 مرداد 1395 ساعت [ 17:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: سویا از همیشه خطرناک‌تر شده است

بارسلونا و سویا فردا در سانچیس پیسخوان، دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا را برگزار خواهند کرد. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، لوئیس انریکه به همین مناسبت در نشستی خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. سرمربی بارسلونا در مورد سویا گفت:” تغییرات زیادی در سویا نسبت به فصل گذشته صورت گرفته است. مربی […]

بارسلونا و سویا فردا در سانچیس پیسخوان، دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا را برگزار خواهند کرد.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، لوئیس انریکه به همین مناسبت در نشستی خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

سرمربی بارسلونا در مورد سویا گفت:” تغییرات زیادی در سویا نسبت به فصل گذشته صورت گرفته است. مربی این تیم تغییر کرده و بازیکنان زیادی هم اضافه شده اند. سویا خطرناک بود و حالا خطرناک تر هم شده است. سامپائولی مربی بزرگ با فلسفه خاص خود است و من از سبک بازی تیم های او خوشم می آید. سویا چند سالی است که به یک تیم بزرگ در اروپا تبدیل شده و به این بزرگی ادامه هم خواهد دید.”

احتمال پیوستن آلکاسر به بارسلونا:” هرگز دوست ندارم در مورد بازیکنانی که در تیم دیگری هستند صجبت کنم. آلکاسر متعلق به والنسیا است و من فقط در مورد بازیکنان خودم صحبت می کنم. در رسانه ها از 543 مهاجم که مورد علاقه من قرار دارند صحبت می شود اما تمرکز من فقط روی بازی فردا و فتح سوپرکاپ است.”

نکات مثبت پیش فصل:” تعهد بازیکنان، چیزی بود که بیش از همه مورد توجه من قرار گرفت. چه بازیکنانی که بیشتر در بازی های دوستانه به میدان رفتند، چه آنهایی که کم بازی کردند و چه خریدهای جدید.

در این دو سال در هیچ تمرینی اتفاق نیفتاده که از بازیکنانم بخواهم کار را جدی بگیرند. نسبت به هیچ چیزی نگرانی ندارم. البته هنوز در برخی نقاط باید بهتر شویم و سعیمان نیز در همین است. هنوز به ریتم خودمان دست نیافته ایم چون در ابتدای راه قرار داریم و فصلی طولانی در پیش است. این بهانه ای برای ناکامی مقابل سویا نخواهد بود و با تمام قدرت به مصاف این تیم خواهیم رفت.”

وضعیت آلبا:” او در تمرینات چند روز گذشته غایب بود ولی از امروز به جمع ما اضافه شد و در دسترس قرار دارد.”

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت