خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیش بازی دورتموند-بایرن مونیخ، گوتزه در برابر هوملس !!!

پیش بازی دورتموند-بایرن مونیخ، گوتزه در برابر هوملس !!!

 در دیدار سوپرکاپ آلمان تیم های دورتموند و بایرن مونیخ به مصاف هم خواهند رفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در اولین بازی سطح اول فوتبال آلمان یکشنبه و از ساعت ۲۲:۴۵ به وقت تهران، تیم های بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ در ورزشگاه زیگنال ایدونا پارک شهر دورتموند به مصاف هم خواهند رفت. فصل گذشته بایرن مونیخ در هر دو جبهه بوندس لیگا و دی اف بی پوکال قهرمان شد و دوتموند در هر دو جام نایب قهرمان شد.


شرایط کلی دو تیم

دورتموند: تیم توماس توخل تحولاتی اساسی نسبت به فصل گذشته داشته است. در نقل و انتقالات امسال چند بازیکن کلیدی از جمله هوملز، گوندوعان و مخیتاریان از این تیم جدا شدند. از سویی دیگر چندین بازیکن جوان و سرشناس با زنبورها قرارداد بستند، ماریو گوتسه، آندره شورله، سباستیان روده، عثمان دمبله، امره مور، مارک بارترا و رافائل گوئریرو به این تیم پیوستند. دورتموند در بازی های پیش فصل نمایش های خوبی داشت و در یکی از بازی ها موفق شد ۴-۱ منچستر یونایتد را شکست دهد. این تیم برای این بازی همه بازیکنان کلیدی خود را در اختیار خواهد داشت.

بایرن مونیخ: کارلو آنچلوتی به دلیل حضور بازیکنان بایرن مونیخ در یورو نتوانست به صورت کامل همه بازیکنان را در اختیار داشته باشد. برای بازی مقابل دورتموند، آنچلوتی بازیکنانی نظیر بواتنگ، روبن، کوستا، سانچز و بادشتوبر را در اختیار نخواهد داشت. این دیدار می تواند اتفاق ویژه ای برای متس هوملز باشد، مدافع ملی پوش آلمان پس از حضوری ۸،۵ ساله در دورتموند از این تیم جدا شد و دوباره به مونیخ بازگشت.


ترکیب احتمالی دو تیم


صحبت مربیان

توماس توخل: 

برای این بازی می خواهیم با تمام توان بازی کنیم و در مقابل چنین حریفی باید سریع ترین و بهترین نمایش خود را داشته باشیم. رد شدن از خط دفاع بایرن مونیخ با حضور بازیکنی نظیر متس هوملز سخت خواهد بود.

کارلو آنچلوتی:

تیم من آماده است. اعتماد بنفس بالایی داریم اما بازی آسانی نخواهد بود. این اولین بازی فصل ما محسوب می شود. ما آماده ایم. روز یکشنبه با تیم بزرگی بازی خواهیم داشت، اما از تیمم می خواهم بازی را تحت کنترل داشته باشند و شجاعانه بازی کنند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *