پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20453 24 مرداد 1395 ساعت [ 21:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با فینالیست شدن حریفان، عبدولی و سوریان به شانس مجدد کسب مدال برنز رسیدند

با توجه به پیروزی حریف حمید سوریان در مرحله نیمه‌نهایی مقابل نماینده آذربایجان، نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان به گروه شانس مجدد رفت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۷:۳۰ امروز آغاز شد که حمید سوریان در نخستین دیدارش مغلوب حریف ژاپنی شد. شینوبو […]

با توجه به پیروزی حریف حمید سوریان در مرحله نیمه‌نهایی مقابل نماینده آذربایجان، نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان به گروه شانس مجدد رفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۷:۳۰ امروز آغاز شد که حمید سوریان در نخستین دیدارش مغلوب حریف ژاپنی شد.

شینوبو اوتا در ادامه با نتیجه با نتیجه ۶ بر صفر آلمات کبیسپایف از قزاقستان را شکست داد و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۴ بر صفر از سد استیگ آندره برگ، نفر سوم جهان از نروژ گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت.

اوتا در این مرحله نیز در حالی که ۲ امتیاز عقب بود با ضربه فنی روشن بایراموف آذربایحانی نایب قهرمان المپیک را  شکست داد و فینالیست شد تا حمید سوریان شانس حضور در گروه شانس مجدد و تلاش برای کسب مدال برنز را پیدا کند. سوریان در صورتی که دو بازی اول را ببرد برای کسب مدال برنز باید برابر بایراموف قرار بگیرد.

سوریان در اولین مسابقه باید ساعت ۲۳:۳۰ امشب برابر آلمات از قزاقستان کشتی بگیرد.

رقابت های وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی مسابقات المپیک ۲۰۱۶ امروز از ساعت ۱۸ آغاز شد و سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول برابر مادسن حریف دانمارکی تن به شکست داد.

مادسن در مرحله بعد نیز با نتیجه ۴ بر صفر از سد ویکتور نمس از صربستان گذشت تا عبدولی به ادامه کار امیدوار بماند. مادسن در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه یک بر صفر از سد پیتر باسی از مجارستان گذشت و فینالیست شد تا عبدولی شانس مبارزه در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز را پیدا کند.

عبدولی در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف ویکتور نمس از صربستان خواهد رفت. وی در صورت پیروزی در این دیدار در رده‌‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف پیتر باسی خواهد رفت.

پیش از این سوریان هم در وزن ۵۹ کیلوگرم برابر حریف ژاپنی شکست خورده بود و با فینالیست شدن این کشتی گیر به شانس مجدد راه یافته بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت