پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20472 25 مرداد 1395 ساعت [ 1:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوپر جام المان :بایرن مونیخ 2 – 0 دورتموند ، اولین جام انچلوتی برای باوارایی ها

در دیدار سوپر کاپ آلمان تیم های دورتموند و بایرن مونیخ به مصاف هم رفتند. سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، تیم های بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ دیدار سوپر کاپ آلمان را برگزار کردند و در نهایت بایرن مونیخ با کسب برد ۲-۰ پس از ۳ فصل مجدداً قهرمان سوپرکاپ آلمان شد. در […]

در دیدار سوپر کاپ آلمان تیم های دورتموند و بایرن مونیخ به مصاف هم رفتند.

سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، تیم های بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ دیدار سوپر کاپ آلمان را برگزار کردند و در نهایت بایرن مونیخ با کسب برد ۲-۰ پس از ۳ فصل مجدداً قهرمان سوپرکاپ آلمان شد. در این بازی دورتموند در نیمه اول بازی به مراتب بهتری به نمایش گذاشت و عکس العمل های مانوئل نویر مانع از گلزنی بازیکنان این تیم شد اما در نیمه دوم بایرنی ها توانستند بر بازی مسلط شوند و در پایان بازی را به نفع خود به اتمام برسانند.


لحظات حساس بازی

 

دقیقه ۱۱: پاس مارک بارترا پشت مدافعین بایرن مونیخ به اوبامیانگ رسید اما مارتینز مانع از رسیدن توپ به دروازه نویر شد و توپ به کرنر رفت.

دقیقه ۳۲: ضربه پای چپ عثمان دمبله از درون محوطه جریمه با واکنش نویر برگشت داده شد.

دقیقه ۳۵: آدریان راموس با عبور از هوملز در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما نویر مجددا با پا توپ او را برگشت داد.

دقیقه ۳۸: بهترین موقعیت بایرن را ویدال از دست داد. ضربه سر ویدال روی سانتر مارتینز با واکنش به موقع بورکی همراه بود اما ضربه ریباند را هم ویدال به بیرون زد.

دقیقه ۵۰: شوت فلیکس پاسالاک از درون محوطه با واکنش به موقع نویر دفع شد.

دقیقه ۵۸ (بایرن ۱-۰ دورتموند): سانتر زمینی ریبری از سمت چپ با اثر گذاری مولر به ویدال رسید. ضربه هافبک شیلیایی بایرن توسط بورکی دفع شد اما در ریباند ویدال موفق به باز کردن دروازه زرد پوشان شد.

دقیقه ۷۸ (بایرن ۲-۰ دورتموند): کرنر ارسالی پس از ضربه سر هوملز مقابل دروازه به مولر رسید و او با ضربه ای ساده گل دوم را به ثمر رساند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت