پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20487 25 مرداد 1395 ساعت [ 10:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

المپیک ریو 2016 : سعید عبدولی برنزی شد

فرنگی‌کار ملی‌پوش ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم در رقابت با کشتی‌گیر مجارستانی پیروز شد و گردن‌آویز برنز المپیک ۲۰۱۶ را کسب کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، سعید عبدولی پس از شکست در دیدار اول خود در دسته 75 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 ریو، با فینالیست شدن […]

فرنگی‌کار ملی‌پوش ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم در رقابت با کشتی‌گیر مجارستانی پیروز شد و گردن‌آویز برنز المپیک ۲۰۱۶ را کسب کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، سعید عبدولی پس از شکست در دیدار اول خود در دسته 75 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 ریو، با فینالیست شدن مارک مادسن دانمارکی در گروه بازنده‌ها قرار گرفت. فرنگی‌کار دسته 75 کیلوگرم کشورمان در دیدار رده‌بندی مقابل پیتر باکسی از مجارستان قرار گرفت که در این دیدار با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد.

با این نتیجه عبدولی موفق شد مدال برنز بازی‌های المپیک 2016 را کسب کند تا کاروان ورزشی کشورمان در این دوره از بازی‌ها به اولین مدال برنز خود و سومین مدال مجموع دست یابد.

عبدولی در حالی به مدال برنز وزن 75 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 ریو رسید که حمید سوریان، نماینده پرامید کشورمان با دو شکست برابر کشتی‌گیران ژاپن و قزاقستان وداعی تلخ با المپیک داشت.

برنز مشترک این وزن به هیه‌نوو کیم از کره‌جنوبی رسید که موفق شد با نتیجه 6 بر 4 بوزو استارچویچ کروات را شکست بدهد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت