پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20491 25 مرداد 1395 ساعت [ 11:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی‌روش: بعد از بازی های رسمی در مورد کارشکنی ها صحبت می کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد که در کذشته فرصت‌های آماده‌سازی برای تیم ملی ایران از دست رفته است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در گفت‌وگویی در ایتالیا درباره برپایی اردوی تیم ملی در منطقه کاورچیانو اظهار داشت: این کمپ تنها گزینه ای […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد که در کذشته فرصت‌های آماده‌سازی برای تیم ملی ایران از دست رفته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در گفت‌وگویی در ایتالیا درباره برپایی اردوی تیم ملی در منطقه کاورچیانو اظهار داشت: این کمپ تنها گزینه ای بود که برای تیم ملی ایران مهیا شد. وقتی این فرصت برای‌مان ایجاد شد تا در مرکز تمرینی تیم ملی ایتالیا حضور داشته باشیم، واقعا جای خرسندی داشت. مطمئنا برپایی اردو در این مکان برای ما گزینه خوبی به حساب می‌آمد، چرا که این مرکز هم تاریخ بزرگی دارد و هم این که بازیکنان بزرگی در گذشته در اینجا حضور داشته‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برپایی این اردو کمی دیر نیست، گفت: نمی‌خواهم درباره این مسئله صحبت کنم و پس از بازی‌های رسمی تیم ملی درباره این مسائل صحبت خواهم کرد. اکنون می‌خواهم تمرکزم را بر روی آماده‌سازی بازیکنانم بگذارم. در گذشته فرصت را برای داشتن اردوهای آماده‌سازی خوب از دست دادیم و اکنون فقط می‌خواهم از فرصت به وجود آمده به نحو احسن برای آماده‌سازی بازیکنانم استفاده کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه وضعیت تیم ملی در حال حاضر چگونه است، گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است. اکنون 24 بازیکن در اردو حضور دارند. منتظر اضافه شدن اشکان دژاگه هستیم. همانطور که می‌دانید در این اردو بازیکنان ایرانی حاضر در اروپا را در اختیار نداریم، اما در نگاه کلی شرایط خوب است.

کی‌روش درباره حریف اصلی ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی عنوان کرد: مطمئنا گروه سختی داریم. در بالاترین سطح، رقیب بزرگ ما کره جنوبی است و دیگر تیم‌ها نظیر چین، ازبکستان، سوریه، قطر به همراه ایران این شانس را دارند که به جام جهانی صعود کنند. همه تیم‌ها نقاط ضعف و قوت خودشان را دارند و تنها چیزی که تیم‌ها را از هم متمایز می‌کند، آماده‌سازی است که بتوانیم برای تیم‌ها مهیا کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت