پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20493 25 مرداد 1395 ساعت [ 12:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بولت قهرمان دوی ۱۰۰ متر شد

بولت با قهرمانی در المپیک ۲۰۱۶ یک مدال طلای دیگر به افتخاراتش اضافه کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، رقابت‎های فینال دوی 100 متر بازی‎های المپیک 2016 ریو با حضور 8 دونده در ورزشگاه المپیک پیگیری شد. اوسین بولت و یوهان بلیک از جامائیکا، جاستین گاتلین و ترایوون برومل از […]

بولت با قهرمانی در المپیک ۲۰۱۶ یک مدال طلای دیگر به افتخاراتش اضافه کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، رقابت‎های فینال دوی 100 متر بازی‎های المپیک 2016 ریو با حضور 8 دونده در ورزشگاه المپیک پیگیری شد.

اوسین بولت و یوهان بلیک از جامائیکا، جاستین گاتلین و ترایوون برومل از آمریکا، آکانی سیمبینه از آفریقای جنوبی، بن یوسف میته از ساحل عاج، آندره دگراسی از کانادا و جیمی ویکات از فرانسه با یکدیگر در این رشته رقابت کردند.

در پایان این پیکار بولت با زمان 09/81 قهرمان شد، گاتلین با زمان 09/89 پس از بولت ایستاد و دگراسی هم با ثبت زمان 09/91در رده سوم قرار گرفت.

رکورد المپیک در این ماده مسابقات دوومیدانی با زمان 9 ثانیه و 63 صدم ثانیه در اختیار اوسین بولت قرار دارد. همچنین رکورد دوی صد متر جهان با زمان 9 ثانیه و 58 صدم ثانیه در اختیار این دونده جامائیکایی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت