پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20525 25 مرداد 1395 ساعت [ 20:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشتی فرنگی المپیک ریو : بشیر باباجانزاده هم حذف شد !!!/اخلاقی در شانس مجدد برنز

نماینده ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران المپیک را با برد آغاز کرد. سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، بشیر باباجان‌زاده که در دور اول استراحت کرده بود،‌در این دیدار سه – یک نماینده چین را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد. کشتی گیر ایران در دومین دیدار سه – یک به نماینده آلمان […]

نماینده ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران المپیک را با برد آغاز کرد.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، بشیر باباجان‌زاده که در دور اول استراحت کرده بود،‌در این دیدار سه – یک نماینده چین را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد.

کشتی گیر ایران در دومین دیدار سه – یک به نماینده آلمان باخت. “پاپ”‌ آلمانی در نیمه نهایی به مصاف کایالپ از ترکیه می‌رود. در صورت پیروزی نماینده آلمان، باباجان‌زاده برای مدال برنز می‌ توانست به میدان برود اما حریف آلمانی هشت بر صفر از رضا کایالپ ترکیه ای شکست خورد تا باباجان زاده شانسی برای کسب مدال برنز نداشته باشد.

فرنگی‌کار وزن ۸۵ کیلوگرم ایران به رقابت خود در مرحله شانس مجدد بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو ادامه می‌دهد.

در وزن 85 کیلوگرم کشتی فرنگی، حبیب الله اخلاقی در نخستین دیدار خود مقابل زاکاریاس برگ از سوئد با نتیجه 10 بر صفر به برتری دست یافت، اما در دومین دیدار و در مصاف با داویت چاکوِتادزه از روسیه‌ با ضربه فنی مغلوب شد تا شانس حضور در فینال را از دست بدهد.

تنها شانس اخلاقی برای ادامه مبارزه در المپیک، حضور چاکوِتادزه در فینال بود که این کشتی‌گیر روس در مرحله نیمه نهایی مقابل نماینده مجارستان با نتیجه 7 بر یک پیروز شد تا خودش راهی فینال شود و اخلاقی هم فرصت حضور در مرحله شانس مجدد را پیدا کند.

اخلاقی در نخستین دیدار خود در مرحله شانس مجدد با سامان طهماسبی فرنگی‌کار ایرانی‌الاصل تیم جمهوری آذربایجان روبه‌رو خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت