خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / به علت ناآماده بودن ایگواین از ترکیب اصلی یووه در هفته اول سری آ خط می خورد
alegri

به علت ناآماده بودن ایگواین از ترکیب اصلی یووه در هفته اول سری آ خط می خورد

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در نظر دارد که مهاجم گران‌قیمت تیمش را از فهرست بازیکنان ترکیب اصلی بانوی پیر خط بزند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مشکل اضافه وزن گونسالو ایگواین و ناآمادگی جسمانی او برایش دردسر ساز خواهد شد، چرا که ماسیمیلیانو آلگری تصمیم گرفته است او را از ترکیب اصلی بانوی‌پیر برای هفته اول سری A خط بزند.

یوونتوسی‌ها ایگواین، آقای گل فصل گذشته سری A را با گران‌ترین قرارداد به ثبت رسیده در تاریخ کالچو و به ازای 90 میلیون یورو از ناپولی به خدمت گرفتند، اما عملکرد ضعیف او در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل تورینی‌ها از جمله تساوی 2-2 برابر اسپانیول که 90 دقیقه در میدان حضور داشت، آلگری را مأیوس کرده است.

در همین راستا، نشریه توتواسپورت ایتالیا که از منابع خبری نزدیک به باشگاه یوونتوس محسوب می‌شود، گزارش کرده است که آلگری قصد دارد برای بازی اول تیمش در فصل جدید سری A که شنبه هفته آینده در خانه برابر فیورنتیناست، چهارمین بازیکن گران‌قیمت تاریخ را نیمکت‌نشین کند و به جای او زوج ماریو ماندزوکیچ و پائولو دیبالا را به میدان بفرستد.

برخلاف ایگواین که در بازی دوستانه برابر اسپانیول چندان درخشان ظاهر نشد، دیبالا که در نیمه دوم به میدان رفت، تأثیر بسزایی بر عملکرد قهرمان فصل گذشته ایتالیا گذاشت. او نه‌تنها گل اول تیمش را ساخت، بلکه گل دوم را به نام خودش ثبت کرد.

ایگواین فصل گذشته در سی‌وپنج بازی‌اش در سری A سی‌وشش گل زد، اما با وضعیت جسمانی که او در حال حاضر دارد بعید به‌نظر می‌رسد که بتواند شروعی به‌یادماندنی را تجربه کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *