خانه / اخبار فوتبال ایران / ناتان قبادی :بازی پیشکسوتان لالیگا و ستارگان فوتبال و هنرمندان لغو نخواهد شد

ناتان قبادی :بازی پیشکسوتان لالیگا و ستارگان فوتبال و هنرمندان لغو نخواهد شد

در حالیکه امروز خبرهایی مبنی بر برگزار نشدن بازی تیم های منتخب لالیگا و ستارگان فوتبال و هنر ایران منتشر شده بود، ناتان قبادی، واسطه برگزاری این بازی به سایت نود گفت که این بازی در هر شرایطی برگزار می شود.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، قبادی در این باره گفت: سفر تیم منتخب لا لیگا به ایران یک پیوند فوتبالی بین ایران و اسپانیا است و در واقع یک مشارکت ملی برای پذیرایی از بازیکنانی که سالهای سال در فوتبال زبانزد بوده اند و حتی همین حالا هم هستند.

او ادامه داد: در همین بازی سازمان های لیگ ایران و اسپانیا با هم سر یک میز خواهند نشست و مذاکراتی خواهند داشت و مقامات بلند پایه لالیگا به ایران سفر خواهند کرد. بازی از اول که صحبت برگزاری اش هم بود برای نام ایران و لذت فوتبالدوستان از بازی بود،بعد با مشورت دوستان، نام اقای نکونام به این جریان اضافه شد  و هنوز هم باعث افتخار است که اقای نکونام در این بازی حضور پیدا کند. ما از اول هم نگفتیم این بازی خداحافظی جواد نکونام است و گفتیم بازی تجلیل و تقدیر از کاپیتان سابق تیم ملی و مربی کنونی تیم ملی است و هنوز هم امیدواریم که این بازی با حضور جواد نکونام عزیز برگزار شود.

قبادی درباره شفافیت در مسایل مالی هم گفت:« من در مورد مسائل مالی من شخصا هیچ وقت دخالتی نداشتم و ندارم، ولی وقتی بخش خصوصی وارد می شود و هزینه ها را به عهده می گیرد، مطمئنا مجوزهایش راگرفته و سال گذشته هم ما همین روال را طی کردیم و در یک سال گذشته گونه شکایتی نداشتیم و از مجموعه خصوصی باشگاه هنرمندان ایران هم هیچ شکایتی نشده است و نهادهای مربوطه هم در جریان همه کارها هستند. ضمن اینکه سال گذشته هم بازی زیر نظر سازمان لیگ برگزار شد و امسال هم آنها قرار است بازی را برگزار و مدیریت کنند.

وی در پایان گفت: حضور تیم ستارگان لالیگا باعث نزدیکی مدیران فوتبال و رسانه های ایران و اسپانیا می شود و مطمئنا در آینده این ارتباط به سود فوتبال ایران خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *