پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20553 26 مرداد 1395 ساعت [ 19:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کیروش : اکنون زمان دست یابی به موفقیت است

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیامی گفت: اکنون زمان دستیابی به موفقیت است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی‌روش در آستانه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیامی منتشر کرد. او در این پیام گفت: اکنون زمان دستیابی به موفقیت است. متن کامل […]

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیامی گفت: اکنون زمان دستیابی به موفقیت است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی‌روش در آستانه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیامی منتشر کرد. او در این پیام گفت: اکنون زمان دستیابی به موفقیت است.

متن کامل این پیام به این شرح است: “هم اکنون پانزده روز تا شروع مسابقات رسمی انتخابی جام جهانی و بازی با تیم ملی قطر فاصله داریم. با وجود اینکه در این مدت با سختی‌ها و دشواری‌های گوناگون، رفتارهای تحریم آمیز و موانع مختلف روبه‌رو بودیم ولی تیم ملی کاملا زنده است و سراسر با انگیزه و با عزمی راسخ.
هم اکنون زمان ارائه و زمان این است که بهترین عملکرد را در بهترین نوع ممکن داشته باشیم. هم اکنون زمان این است که برای اعتقادات، عقاید و اهداف و آرزوهای‌مان بجنگیم.
هم اکنون زمان دستیابی به موفقیت است و هیچ جایی برای ابراز تاسف یا بهانه گیری و توجیه کردن وجود ندارد.
هم اکنون زمان این است که بدانیم به چه میزان باید از خودگذشتی نشان دهیم، تحمل زجر داشته باشیم، البته زمان این هم هست که به تلاشها و تعهداتی که از خود نشان داده ایم افتخار کنیم و لذت ببریم.
هم اکنون زمان دستیابی به موفقیت است و هیچ چیزی کمتر از آن نباید رخ دهد.
هم اکنون زمان این است که مسیر خود را نشان دهیم و با دستان خود آینده را دیکته کنیم و با هر روز بهتر شدن و قدرتمندتر شدن درخشان شویم.
هم اکنون زمان درخشش و کسب افتخار برای خانواده هایمان، دوستانمان و هواداران فوتبال ایران و خودمان است. به ویژه برای تمام کسانی که در این مدت از ما حمایت کردند و اعتماد خود را به ما نشان دهند. نمی توانیم آنها را ناامید کنیم.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت