پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20575 27 مرداد 1395 ساعت [ 0:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین تیم ملی در فلورانس

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین روز اردوی خود تمرینات گلزنی را مرور کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ملی پوشان فوتبال ایران در چهارمین روز از اردوی خود با نظر کارلوس کی روش راههای گلزنی و تهاجمی را امتحان کردند. در این تمرین که مانند روز گذشته […]

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین روز اردوی خود تمرینات گلزنی را مرور کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ملی پوشان فوتبال ایران در چهارمین روز از اردوی خود با نظر کارلوس کی روش راههای گلزنی و تهاجمی را امتحان کردند.

در این تمرین که مانند روز گذشته صد دقیقه به طول انجامید، کی روش در قالب دو تیم بازی درون تیمی را در دقایق کوتاه، کوتاه برگزار کرد و در طول این بازی به بازیکنان تاکید داشت که از راههای مختلف در مقابل تیم حریف به گل برسند.

هوای نسبتا خنک امروز حومه فلورانس به کیفیت این تمرین افزوده بود و بازیکنان با انگیزه فراوان برای رسیدن به دروازه حریف تلاش می کردند.

در تمرین امروز و پیش از آغاز بازی درون تمرینی، دن گاسپار مربی دروازه بانهای تیم ملی تمرینات ویژه ای را برای سه دروازه بان حاضر در اردو تدارک دیده بود اما بعد از اینکه بازی درون تیمی آغاز شد بیرانوند، اخباری و مظاهری به ۲۱ بازیکن حاضر در اردو اضافه شدند و به طور چرخشی درون دو دروازه قرار می گرفتند.

 

کی روش که با جدیت و انگیزه بالا در طول این بازی درون تیمی به بازیکنانش نکات مختلف را گوشزد می کرد، بعد از اتمام تمرین با تک تک بازیکنانش دست داد و به آنها خسته نباشید گفت.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران امروز از ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر به وقت محلی هم در جلسه کادر فنی شرکت کردند تا به غیر از رسیدن به آمادگی بدنی، ذهن بازیکنان هم رفته رفته آماده بازی یازدهم شهریور شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت