پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20596 27 مرداد 1395 ساعت [ 11:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئال مادرید ۵-۳ رنس، برد رئال در جام سانتیاگوبرنابئو

تیم رئال مادرید در آخرین دیدار دوستانه پیش فصل خود موفق شد در چارچوب جام سانتیاگو برنابئو با نتیجه پرگل ۵-۳ از سد نماینده فرانسه عبور کند. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم زیدان در حالی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف رنس فرانسه رفت که گرت بیل و تونی کروس […]

تیم رئال مادرید در آخرین دیدار دوستانه پیش فصل خود موفق شد در چارچوب جام سانتیاگو برنابئو با نتیجه پرگل ۵-۳ از سد نماینده فرانسه عبور کند.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم زیدان در حالی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف رنس فرانسه رفت که گرت بیل و تونی کروس هم به ترکیب اصلی تیم بازگشته بودند. این آخرین بازی دوستانه مادریدی ها قبل از نخستین بازی فصل جدید رقابت های لالیگا ۲۰۱۶/۱۷ مقابل رئال سوسیداد بود. در ابتدای این مسابقه ابتدا به تجلیل از خنتو، اسطوره باشگاه پرداخته شد و سپس دو کاپیتان تیم دو جام اروپایی فتح شده را به نمایش هواداران در آوردند و بازی هم با یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت رئیس سابق فیفا، آغاز شد.

دقیقه ‘۸ (۰-۱)(پابلو چاواریا): روی ضد حمله ای سریع، این بازیکن تا پشت محوطه جریمه رئال مادرید پا به توپ پیش آمد و سپس با ضربه ای زمینی توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

دقیقه ‘۱۱ (۱-۱)(ناچو): ارسال کرنر کروس از سمت راست با ضربه سر مدافع پیش تاخته مادریدی ها به گل تساوی بدل شد.

دقیقه ‘۳۹ (۱-۲)(سرخیو راموس): باز هم کرنر ارسالی عالی از سوی هافبک آلمانی رئال مادرید این بار از سمت چپ انجام شد تا کاپیتان تیم بلند شده و گلزنی کند.

دقیقه ‘۴۵ (۱-۳)(آلوارو موراتا): در آخرین لحظات نیمه اول، هامس کرنر را از سمت چپ با مارسلو کوتاه آغاز کرد و ارسال مدافع برزیلی را موراتا با ضربه سر به گل سوم تبدیل کرد.

دقیقه ‘۴۹ (۲-۳)(رمی اودین): روی سر در گمی ناچو در خط دفاعی، اودین از راه رسید و با پای چپ به توپ ضربه زد و توپ از میان پا های کاسیا وارد دروازه رئال مادرید شد.

دقیقه ‘۶۰ (۲-۴)(هامس رودریگز): فرار دنیلو از سمت راست و پاس عرضی او به هامس، هافبک کلمبیایی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد، اما ضربه اول او توسط دروازه بان برگشت داده شد تا در ریباند وی به راحتی دروازه خالی را باز کند.

دقیقه ‘۷۳ (۳-۴)(گریجان کی): ارسال توپ از سمت راست با ضربه سر شیرجه ای این بازیکن همراه شد و توپ پس از برخورد با تیر عمودی وارد دروازه شد.

دقیقه ‘۸۰ (۳-۵)(ماریانو دیاز): پاس پشت دفاع چیپ و عالی کواچیچ، ماریانو جوان را در موقعیت تک به تک قرار داد، او هم از سد دروازه بان عبور کرد و گل پنجم را به ثمر رساند.

ترکیب دو تیم:

 

خلاصه بازی در زیر :

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت