خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / پیش بازی برگشت سوپرجام اسپانیا ، بارسلونا – سویا امشب
barcelona vs sevilla

پیش بازی برگشت سوپرجام اسپانیا ، بارسلونا – سویا امشب

دو تیم بارسلونا و سویا، امشب در ورزشگاه نوکمپ بارسلونا، دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا را برگزار خواهند کرد.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، بارسا که در دیدار رفت به پیروزی آسانی رسید، احتمالا در این دیدار نیز کار مشکلی پیش رو نخواهد داشت.

 

 
بارسلونا
شاگردان لوئیس انریکه مارتینس در دیدار رفت موفق شدند 2-0 حریف خود را شکست دهند و انتظار می‌رود مشکل خاصی در دیدار برگشت و در خانه نداشته باشند. انریکه تیم کامل خود به جز نیمار را در اختیار دارد و به خوبی توانست از آنها در دیدار رفت برای شکست دادن سویا استفاده کند. سوارز و ال‌حدادی زننده دو گل بارسا در دیدار رفت بودند که انتظار می‌رود سوارز بار دیگر فیکس باشد ولی حضور ال حدادی از ابتدای بازی مشخص نیست. هر چند که بارسا از انتقام جویی سویا مطلع است ولی آنها می‌خواهند فصل را با یک جام آغاز کنند و از همین رو کسب این جام برای آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است. تراشتگن، اینیستا و متیو به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده اند و حضور آلبا در این دیدار هنوز قطعی نیست.

 

 
سویا
شاگردان خورخه سامپائولی هفته گذشته سوپرکاپ اروپا را مقابل رئال مادرید از دست دادند و حال در آستانه از دست دادن سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا هستند. سامپائولی که نمی‌خواهد در شروع کارش دو جام را از دست دهد، مطمئنا امشب تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بارسا را شکست دهد و با جام کارش را در سویا شروع کند. با این حال او می‌داند که کار ساده ای در نوکمپ پیش رویش نیست و انتظارها از او در این زمینه پایین خواهد بود. دیوید سوریا، ترمولیناس و کرون دلی، مصدومان سویا هستند که به این بازی نمی‌رسند.

 

ترکیب احتمالی:

 

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *