پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20629 28 مرداد 1395 ساعت [ 11:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پوگبا: قهرمانی در لیگ برتر، مهم ترین هدف من در منچستر است

ستاره فرانسوی منچستر یونایتد با تأکید بر اینکه آرزو دارد بار دیگر موفقیت را برای منچستر به ارمغان بیاورد، اظهار داشت جایگاه اصلی این تیم حضور در لیگ قهرمانان اروپاست. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، پل پوگبا هافبک ملی پوش فرانسوی که دو هفته پیش به منچستر یونایتد پیوست و رکورد بالاترین مبلغ […]

ستاره فرانسوی منچستر یونایتد با تأکید بر اینکه آرزو دارد بار دیگر موفقیت را برای منچستر به ارمغان بیاورد، اظهار داشت جایگاه اصلی این تیم حضور در لیگ قهرمانان اروپاست.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، پل پوگبا هافبک ملی پوش فرانسوی که دو هفته پیش به منچستر یونایتد پیوست و رکورد بالاترین مبلغ نقل و انتقال بازیکنان در تاریخ را به نام خود ثبت کرد، مصمم است تا بدون توجه به مسائل حاشیه ای مربوط به مبلغ قراردادش، تمام حواس خود را بر روی وظیفه اش در تیم جدیدش متمرکز ساخته و به کمک سایر اعضای تیم بار دیگر منچستر یونایتد را به روزهای اوج بازگرداند. پوگبا که در سال ۲۰۱۲ منچستر یونایتد را به مقصد یوونتوس ترک کرد و در این چهار سال همراه با بانوی پیر به چهار اسکودتو دست یافت، درگفتگو با پایگاه خبری Manchester Evening News درباره حضور دوباره در منچستر گفت:

از اینکه می توانم باز هم در این تیم فوتبال بازی کنم بسیار خوشحالم. اصلاً در مورد رقم قراردادم فکر نمی کنم. هر اتفاقی که افتاده دیگر تمام شده و من تنها به قهرمانی و فتح لیگ برتر فکر می کنم. همیشه آرزویم این بوده که بهترین باشم. هدف من قهرمانی در لیگ برتر است و می خواهم منچستر را به جایگاه واقعی اش یعنی حضور در لیگ قهرمانان اروپا برسانم.

پوگبا که پس از فینال یورو ۲۰۱۶ دیگر در هیچ مسابقه ای حضور نداشته، در مورد میزان آمادگی اش برای حضور در ترکیب منچستر یونایتد هم توضیح داد:

از نظر خودم مشکلی ندارم، اما باید این سئوال را از مربی تیم بپرسید؛ من ۱۰ روز است که در تمرینات تیمی شرکت کرده ام و فکر می کنم برای حضور در میدان آماده باشم. قبلاً هم چنین شرایطی را تجربه کرده ام، دو سال قبل هم زمانی که در یوونتوس بودم در جام جهانی بازی کردم و پس از آن در ترکیب یووه حضور داشتم و سال قبل از آن هم به همین ترتیب در جام جهانی زیر ۲۰ سال شرکت داشتم و پس از آن به تمرینات تیمی یوونتوس اضافه شدم. از این بابت مشکلی ندارم زیرا در طول تعطیلات هم تمرینات خود را دنبال می کردم.

پل پوگبا ۲۳ ساله تابستان امسال و پس از چهار سال دوری از منچستر یونایتد، با قراردادی به ارزش ۸۹ میلیون پوند بار دیگر به جمع شیاطین سرخ بازگشت و رکورددار بیشترین مبلغ نقل و انتقالات فوتبال شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت