خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / لوئیس انریکه : امسال مدعی قهرمانی لالیگا هستیم
enrique 15

لوئیس انریکه : امسال مدعی قهرمانی لالیگا هستیم

 لوئیز انریکه، سرمربی بارسلونا پس از برد ۳-۰ مقابل سویا در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا، از نمایش تیمش ابراز خرسندی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مربی بلوگرانا در کنفرانس خبری پس از دیدار برگشت سوپر کاپ اروپا عنوان کرد که سویا تیم قدرتمندی است و از اینکه شاگردانش موفق به پیروزی برابر این تیم شدند، بسیار خوشحال است. به گزارش وبسایت رسمی باشگاه بارسلونا این مربی اسپانیایی ادامه داد:

علاوه بر نمایش درخشانی که داشتیم، از اینکه در مجموع دو دیدار رفت و برگشت گلی دریافت نکردیم بسیار خرسندم و احساس می‌کنم این عملکرد قدرتمند، حاصل تمرینات و مبارزه سخت بازیکنانم در جلسات تمرینی است. به نظرم از هر جهت مستحق برد بودیم و نتیجه خوبی بدست آوردیم. با این حال باید این بازی را فراموش کنیم و تمرکز خود را روی بازی شنبه برابر بتیس قرار دهیم، در لالیگا مدافع عنوان قهرمانی هستیم و امسال هم می‌خواهیم دوباره مدعی اول قهرمانی در این لیگ باشیم.

او با اشاره به مصدومیت ماسکرانو و عملکرد آردا توران ادامه داد:

مصدومیت ماسکرانو اوضاع را برای ما پیچیده کرد، خوشبختانه مصدومیت او جدی نیست و می‌توانیم به زودی او را در ترکیب تیم داشته باشیم. از طرفی از نمایش آردا بسیار خوشحالم چرا که او در پست مهاجم توانست توانایی هایش را اثبات کند. با این حال با توجه به تعداد زیاد بازی هایی که در پیش داریم، مجبوریم که در برخی از دیدارها به برخی از بازیکنان استراحت دهیم، همه بازیکنانی که در اختیار دارم حرفه‌ای هستند و در بهترین شرایط بدنی به سر می‌برند و اشتیاق زیادی دارند تا با حضورشان در زمین ما را به سوی اهدافمان هدایت کنند.

این مربی اسپانیایی که تنها دو سال است که روی نیمکت بارسلونا می‌نشیند، با قهرمانی در ۸ جام مختلف، سومین مربی پر افتخار تاریخ بارسلونا، پس از یوهان کرویف و پپ گواردیولا است. او در این رابطه افزود:

از اینکه توانسته‌ام به باشگاه برای قهرمانی در رقابت‌های مختلف مفید باشم بسیار خوشحالم، با این حال باید از تمام بازیکنانی که مرا برای رسیدن به قهرمانی‌های پیاپی کمک کرده‌اند تشکر کنم، بازیکنانی که در هر دیدار و هر جلسه تمرینی، با عملکردشان من را متعجب می‌کنند. احساس می‌کنم خاص ترین ترکیب ممکن را در اختیار دارم.

تیم بارسلونا پس از برتری ۵-۰ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل سویا موفق شد جام قهرمانی سوپر کاپ اسپانیا را برای دوازدهمین بار کسب کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *