پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20671 31 مرداد 1395 ساعت [ 11:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جدول توزیع مدال‌های المپیک ریو 2016 : امریکا در صدر ،ایران با نقره قاسمی در رتبه 23

در پایان روز پانزدهم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو، کاروان ورزشکاران ایران در رده بیست‌و‌سوم قرار دارد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با قهرمانی زنان چینی در رشته والیبال و نیز آویخته شدن مدال طلای دوی ماراتن 5 هزار متر بر گردن محمد فرح انگلیسی، روز پانزدهم بازی‌‌های المپیک 2016 ریودوژانیرو به پایان رسید. در […]

در پایان روز پانزدهم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو، کاروان ورزشکاران ایران در رده بیست‌و‌سوم قرار دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با قهرمانی زنان چینی در رشته والیبال و نیز آویخته شدن مدال طلای دوی ماراتن 5 هزار متر بر گردن محمد فرح انگلیسی، روز پانزدهم بازی‌‌های المپیک 2016 ریودوژانیرو به پایان رسید.

در جدول رده‌بندی کشورهای حاضر در این دوره المپیک بر اساس مدال طلا، کاروان آمریکا با 43 مدال طلا، 37 نقره، 36 برنز و مجموعاً 116 مدال، در صدر قرار دارد و جایگاهش را به عنوان موفق‌ترین کاروان ورزشی این رقابت‌ها تثبیت کرد.

پس از آمریکا، کاروان بریتانیا با 27 مدال طلا، 22 نقره و 17 برنز در رده دوم قرار دارد و چینی‌ها هم با 26 مدال طلا، 18 نقره و 26 برنز در جایگاه سوم قرار دارند.

در رده‌بندی مدال‌آوران المپیک 2016، کاروان ورزشکاران ایران نیز با کسب سه مدال طلا، یک نقره و چهار برنز در رده بیست‌و‌سوم قرار دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت