پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20678 31 مرداد 1395 ساعت [ 11:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آلگری: یک موقعیت نصف و نیمه هم برای گلزنی ایگواین کافی است

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از کسب اولین پیروزی در فصل جدید سری A ابراز خرسندی و از عملکرد مهاجم آرژانتینی جدید تیمش که مسبب این پیروزی شد نیز تمجید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس دفاع از عنوان قهرمانی‌اش در سری A را با پیروزی خانگی 2 بر یک برابر فیورنتینا […]

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از کسب اولین پیروزی در فصل جدید سری A ابراز خرسندی و از عملکرد مهاجم آرژانتینی جدید تیمش که مسبب این پیروزی شد نیز تمجید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس دفاع از عنوان قهرمانی‌اش در سری A را با پیروزی خانگی 2 بر یک برابر فیورنتینا آغاز کرد که در این بازی گل دوم بانوی پیر را گونسالو ایگواین، مهاجم پیشین ناپولی به ثمر رساند، مهاجم آرژانتینی که انتقال 90 میلیون یورویی‌اش به تورین با کلی جنجال همراه بود و به خاطر داشتن اضافه وزن از سوی برخی رسانه‌ها مورد تمسخر قرار گرفت.

ماسیملیانو آلگری، سرمربی یوونتوس که تیمش خیز اول برای کسب ششمین اسکودتوی متوالی را بلند برداشت، در پایان این بازی گفت: تیم در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشت به خصوص که بازیکنان ما از نظر آمادگی جسمانی هنوز در شرایط ایده‌‌آل نیستند. به نظر من، ما باید بیش از دو گل به فیورنتینا می‌زدیم. این تیم در کل بازی فقط یک موقعیت جدی گلزنی داشت که آن هم حاصل اشتباهی بود که الکس ساندرو با لو دادن توپ در یک ضد حمله مرتکب شد و ما از روی یک ضربه کرنر گل خوردیم.

آلگری سپس به دفاع از ایگواین پرداخت، کسی که در دقیقه 66 به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و 9 دقیقه پس از ورودش به میدان گلزنی کرد، آن هم تنها با سه ضرب.

سرمربی بانوی پیر درباره عملکرد گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ سری A که به نظر می‌رسید از اضافه وزنش کاسته شده است و در شرایط فیزیکی بهتری قرار دارد، گفت: وضعیت ایگواین بهتر شده است، درست مثل دیگر بازیکنان ما. ایگواین زمانی که یک موقعیت نصفه و نیمه هم به دست آورد گل می‌زند و شما خودتان این را دیدید.او هنوز کاملاً آماده نیست اما مهمتر از هر چیز این است که تعاملش را با هم‌تیمی‌های جدیدش افزایش دهد. ما در تیم‌مان پنج بازیکن جدید داریم که آنها باید خودشان را هماهنگ کنند تا تیم شکل بهتری پیدا کند. من از بازی تیمم در نیمه اول راضی‌ام. در نیمه دوم هم دفاع‌مان نسبتاً سازمان یافته بود.

آلگری درباره دلایلی که به یوونتوس اجازه نداد با اختلاف بیشتری میهمانش را شکست دهد، تأکید کرد: خستگی تا حدودی بر عملکرد تیم‌مان تأثیر گذاشته بود، به خصوص روی خدیرا که تنها یکی دو هفته از حضورش در تمرینات می‌گذرد. با این حال او در دو صحنه سرنوشت‌ساز بازی تأثیرگذار بود.

یوونتوس در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال سرمایه‌گذاری هنگفتی برای خرید بازیکنان جدید کرده است و با وجود جدا شدن پل پوگبا از این تیم بسیاری معتقدند که بانوی پیر نسب به فصل قبل قویتر شده است. با این وضعیت، اهداف یووه برای فصل جدید چیست؟

آلگری در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: بردن اسکودتوی ششم، افسانه‌ای خواهد بود پس این هدف اول ماست. پس از آن هم کوپا ایتالیا را داریم، لیگ قهرمانان و نیز سوپرجام. هدف واقعی ما اما پیشرفت در کارهایی است که در گذشته انجام داده‌ایم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت