پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20699 1 شهریور 1395 ساعت [ 1:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته اول لالیگا : رئال سوسیه داد 0 – 3 رئال مادرید ، برد قاطع رئال با درخشش بیل

 رئال مادرید در هفته نخست رقابت های فصل ۲۰۱۶/۱۷ لالیگا موفق شد خارج از خانه و در غیاب چند تن از مهره های کلیدی خود، ۳-۰ پیروز شود. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم زیدان در حالی در ورزشگاه آنوئتا و با قضاوت آقای خوان مارتینز مونوئرا به مصاف رئال سوسیداد […]

 رئال مادرید در هفته نخست رقابت های فصل ۲۰۱۶/۱۷ لالیگا موفق شد خارج از خانه و در غیاب چند تن از مهره های کلیدی خود، ۳-۰ پیروز شود.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم زیدان در حالی در ورزشگاه آنوئتا و با قضاوت آقای خوان مارتینز مونوئرا به مصاف رئال سوسیداد رفت که ۵ مهره اصلی خود را در اختیار نداشت اما با ارائه عملکردی مقتدرانه و زیبا موفق شد ۳ امتیاز حساس هفته نخست را کسب کرده و رقابت با بارسلونا از سر گرفته شود. درخشش مارکو آسنسیو در دومین بازی رسمی خود با پیراهن رئال مادرید از نکات قابل توجه این بازی بود.

لحظات حساس (نیمه اول)

دقیقه ‘۲ (۰-۱)(گرت بیل): رئال مادرید خیلی زود به گل رسید؛ پاس قطری بلند راموس به کارواخال در سمت راست، با ارسال دقیق این مدافع همراه شد تا بیل با یک ضربه سر تماشایی توپ را در میان نگاه های رولی به گوشه بالای دروازه بفرستد.

دقیقه ‘۱۴: دریبل عالی موراتا در نزدیکی نقطه کرنر و ورود او به داخل محوطه سوسیداد تا نزدیکی شش قدم ادامه داشت و در نهایت ضربه پای چپ او از زاویه ای بسته، با برخورد به پای مدافع سوسیداد راهی کرنر شد.

دقیقه ‘۱۹: حرکت تیمی خوب مادریدی ها، پاس به بیرون موراتا از سمت چپ با شوت سر ضرب و زمینی کروس همراه شد که رولی با واکنشی خوب توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ‘۳۷: توپ و میدان بیشتر در اختیار رئال مادرید بود و در این میان تک موقعیت های میزبان روی اشتباهات انفرادی شاگردان زیدان حاصل می شد؛ این بار موراتا ازسمت چپ نفوذ کرد و باز هم زاویه ای تنگ اقدام به شوت زنی کرد که رولی توپ را دفع کرد.

دقیقه ‘۴۰ (۰-۲)(مارکو آسنسیو): روی پاس بلند و پشت دفاع عالی واران از خط دفاعی، آسنسیو پشت دفاع حریف حرکتی را آغاز کرد و در موقعیت تک به تک با یک ضربه چیپ تماشایی گل دوم میهمان را هم به ثمر رساند و دومین گل رسمی خود با پیراهن رئال مادرید را نیز ثبت کرد.

لحظات حساس (نیمه دوم)

دقیقه ‘۵۵: باز هم ضدحمله خطرناک دیگری از سوی رئال مادرید توسط موراتا شکل گرفت اما ضربه پای چپ این بازیکن از داخل محوطه با برخورد به پای رولی برگشت داده شد و در ادامه والی پای چپ کروس به تیر افقی برخورد کرد و گل نشد.

دقیقه ‘۶۸: ضربه ایستگاهی راموس در نزدیکی محوطه جریمه به دیوار دفاعی برخورد کرد و برگشت اما در ریباند شوت محکم و سرکش کواچیچ از راه دور با واکنش زیبای رولی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ‘۸۳: اویارزابال از میانه میدان از تله آفساید به خوبی فراری را آغاز کرد و تا محوطه جریمه رئال مادرید پیش رفت اما در آخرین لحظه بعد از زدن ضربه، مارسلو مداخله کرد و توپ به کرنر رفت؛ این ضربه جزو معدود ضربات بازیکنان سوسیداد به سمت دروازه رئال مادرید بود.

دقیقه ‘۳+۹۰: راموس توپ را تا پشت محوطه حریف پیش برد و به لوکاس وازکز سپرد، این وینگر جوان هم توپ را برای هامس کاشت اما ضربه زمینی هافبک کلمبیایی در دو ضرب در اختیار رولی قرار گرفت.

دقیقه ‘۴+۹۰ (۰-۳)(گرت بیل): در آخرین ثانیه های مسابقه، هامس رودریگز با پاس خود در میانه میدان بیل را در موقعیت تک به تک قرار داد و ستاره ولزی با دریبل دروازه بان، توپ را برای سومین بار وارد دروازه کرد تا بازی با همین نتیجه پایان یافته و ۱۳مین پیروزی متوالی زیدان در لالیگا رقم بخورد.


ترکیب دو تیم و آمار بازی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت