پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20732 2 شهریور 1395 ساعت [ 0:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال شد

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال به‌عنوان سرپرست موقت کمیته فوتسال این فدراسیون منصوب شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طی حکمی از سوی مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان به‌عنوان سرپرست کمیته فوتسال این فدراسیون منصوب شد. در بخشی از حکم رئیس فدراسیون فوتبال آمده […]

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال به‌عنوان سرپرست موقت کمیته فوتسال این فدراسیون منصوب شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طی حکمی از سوی مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان به‌عنوان سرپرست کمیته فوتسال این فدراسیون منصوب شد.

در بخشی از حکم رئیس فدراسیون فوتبال آمده است:

«با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به ماده 38 اساسنامه فدراسیون و به‌موجب این ابلاغ به سمت سرپرست کمیته فوتسال منصوب می‌شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این کمیته شاهد ارتقای پیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزون‌تان را در انجام وظایف مهمی که به‌عهده دارید از خداوند منان مسئلت داریم».

پیش از این سیدرضا افتخاری ریاست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال را برعهده داشت که با قبول مسئولیت مدیرعاملی باشگاه استقلال، جای خود را به کفاشیان داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت