سرزمین اچ دی ads
خانه / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / شواین اشتایگر در یونایتد می ماند و مبارزه می کند

شواین اشتایگر در یونایتد می ماند و مبارزه می کند

هافبک آلمانی کهنه‌کار تیم فوتبال منچستریونایتد با اینکه از تیم اصلی باشگاه به تیم ذخیره‌ها تبعید شده است، اما قصد ماندن در جمع شیاطین سرخ را دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد به پایگاه خبری ESPN‌ اعلام کرده است که باستین شواین‌اشتایگر تابستان امسال از منچستریونایتد جدا نخواهد شد.

آخرین گزارش‌ها از نیمه قرمز شهر منچستر حاکی از آن بوده است که ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ در برنامه‌هایش برای فصل جدید جایی برای شواین‌اشتایگر ندارد و با تبعید کردن وی به تیم ذخیره‌های باشگاه عملاً خواسته به او بفهماند که در فهرست بازیکنان مازاد قرار دارد.

بی‌مهری مورینیو در حق کاپیتان پیشین تیم ملی آلمان اگرچه با انتقاداتی همراه بوده و بازخورد مثبتی نداشته است اما ظاهراً نتوانسته شواینی را از رسیدن به ترکیب قرمزپوشان اولدترافورد منصرف کند. در همین راستا شبکه اسپورت 1 آلمان روز گذشته (دوشنبه) هم گزارش کرد که شواین‌اشتایگر – کسی که دو سال دیگر با منچستریونایتد قرار دارد – نمی‌خواهد از اولدترافورد برود.

در صورتی که شواین‌اشتایگر تصمیم به ماندن بگیرد، با توجه به اینکه مورینیو قصد استفاده از وی را ندارد، منچستری‌ها باید به‌دنبال راهی برای جلب نظر هافبک آلمانی‌شان جهت لغو قرارداد فی‌مابین باشند، چون در غیر این‌صورت باید به بازیکنی حقوق بدهند که برای آنها هیچ کاربردی ندارد.

شواین‌اشتایگر 32 ساله با وجود اتفاقات نه‌چندان جالبی که در یک ماه اخیر برایش رخ داده است، نه تنها هیچ نشانه‌ای از نارضایتی در صحبت‌ها و رفتار خود نشان نداده است، بلکه طوری رفتار کرده که به‌نظر می‌رسد به آینده خوش‌بین است.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *