پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20745 2 شهریور 1395 ساعت [ 10:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی های برگشت امروز پلی اف لیگ قهرمانان 2016/17 ، رم به دنبال صعود

امشب تکلیف 5 تیم حاضر در مرحله گروهی فصل آینده لیگ‌قهرمانان اروپا مشخص می‌شود. سایت تیفوسی به گزارش کاپ، با برگزاری 5 بازی همزمان در ساعت 23:15 به وقت تهران، شب اول دور برگشت پلی‌اف لیگ‌قهرمانان پیگیری می‌شود. آخرین فرصت رم در مهم‌ترین بازی، تیم رم در خانه‌اش از پورتوی کاسیاس پذیرایی می‌کند. اگر گل به […]

امشب تکلیف 5 تیم حاضر در مرحله گروهی فصل آینده لیگ‌قهرمانان اروپا مشخص می‌شود.

سایت تیفوسی به گزارش کاپ، با برگزاری 5 بازی همزمان در ساعت 23:15 به وقت تهران، شب اول دور برگشت پلی‌اف لیگ‌قهرمانان پیگیری می‌شود.

آخرین فرصت رم

در مهم‌ترین بازی، تیم رم در خانه‌اش از پورتوی کاسیاس پذیرایی می‌کند. اگر گل به خودی بازیکن تیم پرتغالی نبود، رم با باخت بازی رفت را تمام می‌کرد و وحالا کار دشواری داشت اما تساوی یک بریک هم تضمینی برای صعود نیست. تیم سرعتی پرتغال  درجدال دور رفت نشان داد در ضدحملات بسیار سریع است و رم اگر می‌خواهد غافلگیر نشود، باید تدابیردفاعی خاصی بیندیشد. حذف یکی از دو تیمی که سابقه خوبی در لیگ‌قهرمانان دارند، اندکی از جذابیت‌های مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان می‌کاهد و بر عکس به جذابیت مراحل حساس لیگ اروپا می‌افزاید!

نغمه‌های مدیترانه‌ای

در دیگر بازی مهم، ویارئال پس از شکست 2 بریک در بازی خانگی دور رفت با امید اندکی راهی ورزشگاه لویی دوم می‌شود تا با موناکو رقابت کند. تیم اسپانیایی حتی در پیش فصل هم روند خوبی نداشت و از دست دادن چند بازیکن کلیدی هم بر این ضعف می‌افزاید. در سوی مقابل، موناکو پس از چند انتقال خوب در تابستان تا حدود ضعف‌های خود در خط دفاعی را پوشش داده است.

سایر بازی‌های امشب:

ویکتوریا پلژن- لودوگورتس رازگراد، لژیاورشو- دوندلاک، هاپوئل- سلتیک

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت