پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20757 2 شهریور 1395 ساعت [ 21:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور مهدی رحمتی در تمرین استقلال و پایان شایعات

کاپیتان تیم فوتبال استقلال دقایقی پیش در تمرین این تیم حاضر شد. سایت تیفوسی :مهدی رحمتی که بعد از شکست استقلال برابر پاس همدان در تمرینات این تیم غایب بود، امروز هم در دیدار با یادگارامام (ره) غایب بود تا شایعاتی در مورد قهر او به وجود بیاید. گفته می شود رحمتی در بازی با […]

کاپیتان تیم فوتبال استقلال دقایقی پیش در تمرین این تیم حاضر شد.

سایت تیفوسی :مهدی رحمتی که بعد از شکست استقلال برابر پاس همدان در تمرینات این تیم غایب بود، امروز هم در دیدار با یادگارامام (ره) غایب بود تا شایعاتی در مورد قهر او به وجود بیاید. گفته می شود رحمتی در بازی با پاس همدان از عملکرد بازیکنان این تیم به شدت ناراحت بود و به همین دلیل با حالت قهر زمین شماره 2 آزادی را ترک کرده بود. از شب گذشته حتی شایعاتی در مورد خداحافظی مهدی رحمتی از فوتبال هم به گوش رسید که البته از همان ابتدا هم مشخص بود که این شایعات چندان جدی نیست.
با این حال رحمتی امروز در تمرین تیمش حاضر شد تا به شایعات قهر و خداحافظی اش از فوتبال پایان بدهد. در روزهایی که استقلال شرایط خوبی را تجربه نمی کند و البته منصوریان تحت فشار شدید رسانه ها و پیشکسوتان باشگاه قرار گرفته است، مهدی رحمتی نقش پررنگی در راه نجات تیمش از این شرایط می تواند داشته باشد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت