خانه / اخبار فوتبال ایران / پروین : بازی با ستارگان لالیگا رو نبریم دیگر در این بازی ها نمی آیم

پروین : بازی با ستارگان لالیگا رو نبریم دیگر در این بازی ها نمی آیم

سرمربی تیم ستاره های ایران گفت:قرار شد از نکونام تجلیل شود.

سایت تیفوسی به گزارش کاپ، علی پروین در حاشیه تمرین امروز تیم ستارگان ایران اظهار داشت: تیم اسپانیایی به دعوت تیم هنرمندان به ایران می آید و تدارکات این کار از شش ماه قبل دیده شده بود. قرار شد که در جریان این بازی یک تجلیل هم از نکونام صورت گیرد. نه این که بازی خداحافظی نکونام باشد.

وی درباره اینکه جواد نکونام به این بازی می آید یا نه گفت: من در این میان کاره ای نیستم. اما اینطور که خود بچه ها با هم صحبت کردندخداداد و خود نکونام و هاشمی نسب و دیگران بودند، نکونام آمده و گفته که من در این بازی به عنوان یک بازیکن می آیم و بازی می کنم. به نظر من هم فدراسیون باید یک بازی درخور  نکونام ترتیب دهد. باید یک تیم گردن کلفت برای خداحافظی بازیکنی مثل نکونام بیاید.یک بازیکن که 150 تا بازی ملی دارد ما باید برایش بازی خداحافظی بگذاریم یا فدراسیون؟

پروین در خصوص این صحبت که قبلا کرده بود و گفته بود که هر بازی که مربی باشد باید ببرد گفت: بله من این حرف را زده بودم.در این مسابقه هم باید به پیروزی برسیم.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما هجده بازیکن بیشتر نمی آوریم و خیلی زور بزنیم 20 نفر. من با کسی تعارف ندارم و هرکی نا آماده باشد خط می زنم. هرکسی چاق باشد می آید روی نیمکت کنار من می نشیند. حتی به کریمی هم گفتم پای تو خراب است و بیا یا کنار من بنشین یا در جایگاه. حالا قرار است که تصمیمش را بگیرد و به من خبر دهد.

پروین درباره عذرخواهی علی دایی از حضور در این بازی بیان داشت: علی دایی هم از من عذر خواهی کرد و نخواست بیاید. به هرحال من کارم را کردم و هر شخصی را که برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده را دعوت کردم. با صراحت هم می گویم که من در این فوتبال با هیچ کسی مشکل ندارم. در آخر هم این را اضافه می کنم که این بازی را باید ببریم و اگر نبریم دیگر هرگز روی نیمکت هنرمندان و ستاره ها نخواهم نشست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *