پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20773 2 شهریور 1395 ساعت [ 22:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علی کریمی دعوت پروین را رد کرد

علی کریمی با درخواست علی پروین برای حضور در بازی پنجشنبه ستارگان ایران و لالیگا مخالفت کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ظهر امروز علی پروین سرمربی تیم فوتبال ستارگان ایران با علی کریمی ستاره سابق تیم ملی جلسه ای را برگزار کرد و از او برای حضور در بازی ستارگان ایران و لالیگا […]

علی کریمی با درخواست علی پروین برای حضور در بازی پنجشنبه ستارگان ایران و لالیگا مخالفت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ظهر امروز علی پروین سرمربی تیم فوتبال ستارگان ایران با علی کریمی ستاره سابق تیم ملی جلسه ای را برگزار کرد و از او برای حضور در بازی ستارگان ایران و لالیگا دعوت کرد.

کریمی درپاسخ به پروین گفت پایش مصدوم است و نمی تواند در این بازی به میدان برود و در ادامه پروین از کریمی خواست حتی اگر نمی تواند بازی کند روی نیمکت بنشیند و در کنار تیم برای این بازی حضور داشته باشد.

علی کریمی با این درخواست پروین هم مخالفت کرده و اعلام کرد به دلیل برخی مسائل و اختلافات علاقه ای به حضور در این بازی ندارد.

گفتنی است مشکل علی کریمی حضور علی دایی در این بازی نبوده چرا که سرمربی نفت تهران اعلام کرده در این مسابقه شرکت نخواهد کرد. کریمی با یکی از همبازیان سابق خود اختلاف داشته و این اختلاف در زمان دستیاری او در تیم ملی هم تشدید شده و باعث مخالفت کریمی با حضور در این بازی شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت