پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20780 3 شهریور 1395 ساعت [ 0:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخاری: دربی را هم ببازیم منصوریان اخراج نمی‌شود

سایت تیفوسی به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سید رضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم درباره آخرین وضعیت خودش در این باشگاه گفت: من از شنبه هفته گذشته در باشگاه استقلال هستم در این مدت بیشتر دنبال کارهای باشگاه بودیم و به مسائل مختلف سر و سامان دادیم. این مشکلات […]

سایت تیفوسی به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سید رضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم درباره آخرین وضعیت خودش در این باشگاه گفت: من از شنبه هفته گذشته در باشگاه استقلال هستم در این مدت بیشتر دنبال کارهای باشگاه بودیم و به مسائل مختلف سر و سامان دادیم. این مشکلات که به آن‌ها تلاش کردیم سرو سامان دهیم مسائل مختلفی از جمله کارهای حقوقی و اداری بود. در این چند روزه چند جلسه با مسئولان شهرداری داشته‌ام.

قرار است طرح پیشنهادی خود را به ما بدهند تا به ما کمک کنند. به هر حال یک سری فضاها غیر قابل استفاده مانده در حالی که ما به این فضاها نیاز داریم و باید از آن‌ها استفاده کنیم. من امروز یک جلسه با شهردار منطقه 18 برای ورزشگاه امام رضا داشتم. آن ورزشگاه مشکلات عدیده‌ای دارد و قرار شده 3 میلیارد اعتبار برای بازسازی آن‌جا تخصیص داده شود. تا نواقص برطرف شود. تمرین در کمپ حجازی شاید با اعتراض برخی از همسایگان روبه‌رو شود به هر حال آن‌جا سروصدا دارد.
او گفت: ورزشگاه امام رضا سکوی تماشاگران دارد و می‌توانیم در آنجا حتی بازی تدارکاتی برگزار کنیم. حرف آقای منصوریان این است که من یک چمن خوب و سالن بدنسازی می‌خواهم فرقی برایم ندارد کجا باشد. امکانات ورزشگاه امام رضا بهتر از کمپ حجازی است. ما تلاش داریم تا آنجا را آماده کنیم و طی یک زمانبندی کار را جلو ببریم.
افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد هنوز در استقلال حق امضا ندارد گفت: مشکلات این مسئله در حال حل شدن است و ظرف دو روزآینده حل می‌شود. ما هنوز فرصت نکرده‌ایم با هیات مدیره بنشینیم و صحبت کنیم. جلسه قبلی ما نیمه کاره ماند. نیاز است تا در هفته آینده یک جلسه برگزار کنیم. وضعیت حکم من هم نامه‌اش صادر شده، اگر یادتان باشد خود آقای وزیر در تمرین استقلال گفتند که آقای افتخاری یعنی من مدیرعامل هستم. من برای امضای اسناد باید حکمم امضا شده باشد و امیدواریم در این چند روز این اتفاق رخ دهد.
سرپرست استقلال درباره نتایج ضعیف این تیم گفت: ما خودمان این کاره‌ایم. تازه وارد کار نشده‌ایم که چیزی را ندانیم. هیچ جای دنیا این گونه نیست که یک مربی را بیاورند و بعد از دو سه ماه برکنارش کنند. آقای منصوریان وقتی که آمد تغییرات زیادی در استقلال رخ داد. بازیکنان زیادی رفتند و آمدند. انسجام تیمی از بین رفت. حالا خوشبختانه لیگ تعطیل است و تیم خودش را آماده می‌کند. در مجموع فکر می‌کنم آقای منصوریان می‌تواند نتیجه بگیرد. در دربی چه برنده باشیم چه بازنده، منصوریان سر جایش هست. آقای زمانی در مقامی نیست که بخواهد در این باره صحبت کند. کجای دنیا عضو هیات مدیره می‌تواند تصمیم نهایی بگیرد. تصمیم نهایی با مدیرعامل است. من قاطعانه می‌گویم که هیچ جای دنیا به این شکل نیست که وقتی با مربی قرارداد دارد، او را به سرعت برکنار کنند. مردانه هم نیست بعد از چند بازی مربی‌ای که امتحان پس داده است را برکنار کنیم. من از ایشان تا پایان لیگ با هر نتیجه‌ای حمایت می‌کنم. تا زمانی که من هستم در خدمت او هستم. اینکه یک بازی ببازد او را برکنار کنیم این اتفاق رخ نخواهد داد. اگر 4 عضو هیات مدیره به نتیجه‌ای برسند به من می‌گویند ولی تصمیم نهایی با من است.
وی درباره کسر امتیاز از استقلال گفت: وضعیت هلمکه در کمیته حل اختلاف است. از آنجا به کمیته انضباطی می‌رود و در آن کمیته باز هم به ما وقت می‌دهند و هیچ کسر امتیازی از ما صورت نمی‌گیرد. پرونده‌ای که به کمیته انضباطی برود و ما را با محکوم کند باید پول را بدهیم. ما به فدراسیون هم گفته‌ایم که منتظر ابلاغ کمیته حل اختلاف فیفا هستیم. آقای مانوسی فر کارهای حقوقی ما را خواهند کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت