پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20823 3 شهریور 1395 ساعت [ 19:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدوی برزیلی به سمت مشاور پرز منصوب شد

 یک چهره آشنا به باشگاه رئال مادرید بازگشته، و او کسی نیست جز رونالدو نازاریو، اسطوره برزیلی و سابق دنیای فوتبال که حالا به عنوان مشاور فلورنتینو پرز و سفیر جهانی باشگاه فعالیت خواهد کرد. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در چهاردهمین سالگرد خرید این مهاجم برزیلی از اینتر، که بعد از عملکرد […]

 یک چهره آشنا به باشگاه رئال مادرید بازگشته، و او کسی نیست جز رونالدو نازاریو، اسطوره برزیلی و سابق دنیای فوتبال که حالا به عنوان مشاور فلورنتینو پرز و سفیر جهانی باشگاه فعالیت خواهد کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در چهاردهمین سالگرد خرید این مهاجم برزیلی از اینتر، که بعد از عملکرد درخشان او در جام جهانی ۲۰۰۲ همراه با برزیل بود، او هنوز هم علاقه بسیاری به رئال مادرید و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دارد. بعد از روی کار آمدن زیدان به عنوان سرمربی تیم در ماه ژانویه، پرز مصمم است تا تعدادی از کهکشانی های سابق خود را در پست های مختلف به باشگاه بازگرداند.

اما با توجه به اینکه رونالدو طی دو سال اخیر مشغول برگزاری بازی های جام جهانی و المپیک در برزیل بود، بازگشت او به مادرید تا امروز حاصل نشده بود. رونالدو به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می شود و طی ۱۷۷ بازی با پیراهن رئال مادرید ۱۰۴ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت