خانه / اخبار فوتبال ایران / لژیونرهای ایرانی / گزارش تصویری از بازی های سوشا مکانی و درخشش در لیگ دسته دوم بلژیک
sosha norway

گزارش تصویری از بازی های سوشا مکانی و درخشش در لیگ دسته دوم بلژیک

تیم میندالن در سه بازی اخیر لیگ دسته دوم نروژ ملقب به اوبوس لیگ با در اختیار داشتن سوشا مکانی شکست ناپذیری خود را حفظ کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سوشا مکانی، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس که به تیم دسته دومی میندالن نروژ پیوسته است در سه بازی اخیر این تیم درون دروازه ایستاده که حاصل آن دو تساوی و یک پیروزی پرگل بوده است.

مکانی اولین بار در بازی خانگی میندالن برابر کیسا درون دروازه قرار گرفت، دیداری که با نتیجه تساوی بودن گل خاتمه یافت. در این بازی میندالن از دقیقه 40 ده نفره شد و مکانی با درخشش در چندین صحنه نمایش خوبی را ارائه داد.

میندالن در دومین حضور مکانی میهمان تیم آسانه بود و با نتیجه پرگل 4 بر یک به پیروزی رسید. یاران مکانی در بازی سوم نیز میزبان ساند فورد بودند که با نتیجه تساوی 2 – 2 متوقف شدند. میندالن در این بازی خانگی دو بار از حریف خود پیش افتاد، اما نتوانست از گل‌های خود دفاع کند.

یاران مکانی تا پایان هفته بیست‌ویکم لیگ دسته دوم نروژ با 32 امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار دارند. تیم‌های اول و دوم این رقابت‌ها به دسته بالاتر صعود می‌کنند و تیم‌های سوم تا ششم جدول رده‌بندی راهی مرحله پلی‌آف خواهند شد تا تکلیف سومین تیم صعودکننده مشخص شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *