پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20850 4 شهریور 1395 ساعت [ 11:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازتاب درخشش سردار ازمون برابر اژاکس در رسانه های روسی

گلزنی سردار آزمون در دیدار برگشت تیم روستوف برابر آژاکس آمستردام و صعود این تیم به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا بازتاب گسترده ای در رسانه های روسیه داشت. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تیم روستوف بامداد امروز (پنجشنبه) در سایه درخشش و گلزنی سردار آزمون و بازی […]

گلزنی سردار آزمون در دیدار برگشت تیم روستوف برابر آژاکس آمستردام و صعود این تیم به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا بازتاب گسترده ای در رسانه های روسیه داشت.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تیم روستوف بامداد امروز (پنجشنبه) در سایه درخشش و گلزنی سردار آزمون و بازی ۱۱ دقیقه ای سعید عزت اللهی توانست با نتیجه چهار بر یک آژاکس آمستردام هلند را شکست دهد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

گلزنی سردار آزمون در این بازی حساس برای روستوفی ها باعث شد تا رسانه های معتبر روسی تصاویر شادی این ملی پوش ایرانی را در صفحه اصلی خود همراه با گزارش صعود این تیم به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا منتشر کنند.

خبرگزاری دولتی روسیه، سایت های چمپیونات، اسپرت اکسپرس، آر اسپرت و دیگر رسانه های معتبر روسی تصاویر شادی گلزنی سردار آزمون را در گزارش صعود تاریخی روستوف به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار دادند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت