پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20858 4 شهریور 1395 ساعت [ 12:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ازمون دومین بازیکن برتر روستوف برابر آژاکس

هافبک ۲۶ ساله تیم روستوف در نظرسنجی سایت چمپیونات روسیه عنوان بهترین بازیکن بازی برگشت این تیم برابر آژاکس آمستردام هلند در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم روستوف با شکست 4 بر یک آژاکس آمستردام راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شد و باید برای […]

هافبک ۲۶ ساله تیم روستوف در نظرسنجی سایت چمپیونات روسیه عنوان بهترین بازیکن بازی برگشت این تیم برابر آژاکس آمستردام هلند در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم روستوف با شکست 4 بر یک آژاکس آمستردام راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شد و باید برای شناخت حریفان خود در این مرحله منتظر قرعه‌کشی یوفا باشد که امشب در موناکوی فرانسه برگزار می‌شود.

چمپیونات روسیه به‌عنوان معتبرترین خبرگزاری ورزشی روسیه پس از پایان بازی تیم‌های روستوف و آژاکس آمستردام هلند نظرسنجی انتخاب برترین بازیکن روستوفی‌ها را برگزار کرد که در آن الکساندر اروخین، هافبک 26 ساله با کسب 411 رأی اول شد. اروخین سازنده گل‌های سردار آزمون و پولوز بود و در دقیقه 52 نیز گل دوم روستوف را به‌ثمر رساند.

سردار آزمون نیز با به‌دست آوردن 65 رأی در رده دوم برترین بازیکنان روستوف در بازی با تیم آژاکس آمستردام هلند قرار گرفت. سعید عزت‌اللهی، دیگر ملی‌پوش ایرانی روستوف به‌خاطر دقایق کم حضور در میدان فقط سه رأی کسب کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت